30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası tamamlandı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan "30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Müsabakaları" tamamlandı.Türkiye Satranç Federasyonu Adana İl Temsilcisi Yalçın Gergeroğlu, "30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç...

30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası tamamlandı SPOR

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan "30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Müsabakaları" tamamlandı.

Türkiye Satranç Federasyonu Adana İl Temsilcisi Yalçın Gergeroğlu, "30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası”na iki kategoride 72 sporcunun katıldığını söyledi.

Gergeroğlu, 5 Ocak Fatih Terim Stadı Satranç Merkezi’nde gerçekleştirilen turnuvanın çekişmeli geçtiğini ifade etti.

Satranç branşında son yıllarda büyük bir ivme kazandıklarını kaydeden Gergeroğlu, "İnanıyorum ki başarılı sporcu sayımız her geçen gün artmaya devam edecek. İki gün süren bu müsabakalara katılımın yüksek olması bizleri mutlu ediyor. Bizlere her konuda destek olan Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ve İl Müdür Vekili Halit Yılmazel’e teşekkür ederim" diye konuştu.

İki gün süren müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Halit Yılmazel ile Türkiye Satranç Federasyonu Adana İl Temsilcisi Yalçın Gergeroğlu tarafından verildi.

Dereceye giren sporcuların isimleri şu şekilde:

A kategorisi: Çağla Pişkincan, Arda Erdemir, Veysel Özdoğan

B Kategorisi: Çağdaş Pişkincan, Yusuf Yağız Kurt, Kaan Tekin Özhan
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom