Avşar MHP il başkanlığına adım adım yürüyor.

MHP İl Başkanlığına aday olduğunu açıklayan iş adamı Bülent Avşar 5 Ekim Pazar günü (yarın) gerçekleşecek seçim için çalışmaları tam gaz devam ediyor.

Avşar MHP il başkanlığına adım adım yürüyor. POLİTİKA

Malatya Milliyetçi Hareket Partisi MHP il delegelerini ziyaret eden Avşar projelerini anlatıyor. Daha güçlü, milletvekilleri belediye başkanları çıkarmamız gerektiğini belirten Avşar, MHP ‘olarak geçmiş dönemlerde olduğu gibi herkesin sevdiği ve vatandaşlara daha yakın olması gerektiğini söyledi, Avşar,"Bizler ülkücüler olarak Malatya’mıza hizmet etmek istiyoruz. Projelerimizi ve ekibimizi delegelerimizle paylaşıyoruz. Güçlü projelerimizi ve ekibimizi anlatıyoruz. projelerimizde neler var örneğin ülkücü idare, tekrar güçlü olacak korkaklar değil cesurlar görev alacak. Milliyetçi hareket Partisi MHP il Başkanı olursam ve seçimlerde seçilirsem ekip çalışması yaparak milletvekilleri belediye başkanları kazanacağız çünkü ekip ruhu lazım"dedi.

Doğanşehir, Darende, Yazıhan,Akçadağ ve Hekimhan ilçelerinde seçim çalışmalarını tamamladı, nerde bir ülkücü varsa bizler gideceğiz ve ziyaret edip projelerimizi anlatacağız şeklinde konuştu.

Kaynak: HM - Haber Merkezi
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom