Balıkesirspor Afyon’da hazırlıklarını sürdürüyor

TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor, lig hazırlıklarını Afyon’da yaptığı antrenmanlar ile gerçekleştiriyor. Kampa yeni katılan Foxi ve Cüneyt Köz sağlık kontrolünden geçerek, takımla birlikte çalışmalara başladılar.Lig hazırlıklarının...

Balıkesirspor Afyon’da hazırlıklarını sürdürüyor SPOR

TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor, lig hazırlıklarını Afyon’da yaptığı antrenmanlar ile gerçekleştiriyor. Kampa yeni katılan Foxi ve Cüneyt Köz sağlık kontrolünden geçerek, takımla birlikte çalışmalara başladılar.

Lig hazırlıklarının 2. etap çalışmalarını Afyon’da sürdüren Balıkesirspor, Teknik Direktör Can Cangök nezaretinde sabah ve akşam olmak üzere iki antrenman ile çalışmalarına devam ediyor. Bugün yapılan antrenman, dayanıklılık koşuları ve dar alanda top kapma çalışmasıyla devam etti. Yaklaşık 2 saat süren antrenmanda takımımız maksimal kuvvet çalışmaları ile sona erdi. Balıkesirspor kampına katılan Foxi Kethevoama ve Cüneyt Köz, yeni sezon öncesi Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde rutin sağlık kontrolünden geçtiler. Sağlık kontrolünden geçen Foxi ve Cüneyt, antrenmanı düz koşu yaparak tamamladı. Kampın 10. gününde Teknik Direktör Can Cangök nezaretinde ısınma koşusuyla başlayan antrenman, aerobik eşik çalışması ve dar alanda oyun ile devam etti.

Balıkesirspor’un Afyon’da yapılan kampını Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Harun Kızılgül ile Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ustalı ziyaret ederek Teknik Direktör Can Cangök’ten çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom