Başarılı Sporcular Vali Kaban’ı Ziyeret Ettiler

Fırsat Verirseniz Her Çocuk Başarır adındaki “Gönül Elçileri Projesi” kapsamında eğitim gören otizm, mental ve down sendromlu çocuklarımız Vali Ali Kaban’ı ziyaret ettiler.

Başarılı Sporcular Vali Kaban’ı Ziyeret Ettiler SPOR

"Fırsat Verirseniz Her Çocuk Başarır” adındaki “Gönül Elçileri Projesi” kapsamında eğitim gören otizm, mental ve down sendromlu çocuklarımız Vali Ali Kaban’ı ziyaret ettiler.Antalya’da 15-17 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen Atletizm Şampiyonasında derece yapıp 22 altın ve 2 gümüş madalya alarak başarılar elde eden 12 çocuğumuz, antrenör Ali Karaca, İnönü Üniversitesi Engellilerde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü gönüllü öğrencileri ve aileleri Vali Ali Kaban’ı ziyaret ettiler.

Başarılı çocuklarımızı tek tek tebrik eden Vali Ali Kaban,  “Çocuklarımızı hayata bağlanmış olarak, olumlu yönde olan gelişmelerini görmek ayrıca proje kapsamında yapılan eğitimler neticesinde başarılı olmalarını görmek bizleri mutlu ediyor” dedi.

Aileler de, “Valiliğimizin desteklediği projelerden dolayı çocuklarımız olgunlaşıyor ve onların gelişmesine büyük katkı sağlıyor, bizlere değer veriyorsunuz size teşekkür ederiz” dediler.   
 

Kaynak:  -
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom