Başkan Bülen Avşar Mazbatasını Aldı

MHP Malatya İl Başkanı Seçilen Bülen Avşar Mazbatasını Aldı. Başkan Avşar Bir Basın Açıklaması Yaptı.

Başkan Bülen Avşar Mazbatasını Aldı POLİTİKA

MHP Malatya İl Başkanı Seçilen Bülen Avşar Mazbatasını Aldı. Başkan Avşar Bir Basın Açıklaması Yaptı.
MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar Yaptığı Açıklamada Şu İfadelere Yer verdi;  Bu gün burada geçtiğimiz Pazar günü yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Malatya il kongresi sonucunu değerlendirmek ve teşkilatımıza teşekkür etmek için toplanmış bulunuyoruz. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.
Bizleri bugüne kavuşturan Yüce Rabbime binlerce kez hamdü senalar olsun.  
Öncelikle, beni bu mukaddes göreve layık gören Hareketimizin Lideri Dr. Devlet Bahçeli'ye ve Genel Başkan Yardımcımız Şefkat Çetin Bey'e teşekkürlerimi ve saygılarımı arz ediyorum. Kongremizin gerçekleşmesinde emeği bulunan bütün herkese de ayrıca teşekkür ederim ve bizlerle olan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunarım. Malumunuz üzere kongremiz tam bir demokrasi şölenine sahne olmuş ülkücülğün gereği olan birlik ve bütünlük resmi ortaya çıkmıştır. Yol arkadaşlığı ve dava adamlığının gereğini delegemiz yapmış ve kongremiz bizim açımızdan zaferle sonuçlanmıştır. Ancak şunuda unutmamak gerekir Bu kongrenin kazananı sadece ve sadece Ülkücü ve Milliyetçi harekettir.
İl Kongremizde, şehrin en doğusundan en batısına kadar bizleri yalnız bırakmayan tüm Türk Milliyetçilerinden Allah razı olsun. Binlerce Ülkücü'nün katılımı ile gerçekleştirdiğimiz kongrede, kararlılığı ve dik duruşu ile bizlere güven veren ve bu çatı altında bilge liderin emrinde birleşen MHPli bütün dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Kıymetli misafirler kongre sonucunda ezici bir çoğunluğun güveni ve oyu ile seçildiğim bu kutlu davanın il başkanlık payesinin resmiyete dökülmüş hali olan mazbatamızı da bu gün almış bulunmaktayım.
Şunu açık ve net bir şekilde ifade etmeliyim ki: yıkılanlardan, satanlardan ve yılanlardan asla olmayacağız. Başarmak için Kutlu Bilge Kağan’ın dediği gibi gece uyumayacağız gündüz oturmaya cağız Türk Milliyetçiliğini ulaşması gereken en son noktaya ulaştırmak için tüm enerjimizi ve gücümüzü kullanacağız. Yerel anlamda yapacağımız faaliyetleri de inşallah basımımızla kahvaltıda bir araya gelince değerlendireceğiz.
Son olarak şunu ifade etmek isterimki; Referans noktamız: Derin bir tevazu, ali bir cesaret, sonsuz bir sadakat ve türkenmez bir sabır olan ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜZDÜR.
Sabrınız için teşekkür ederim.
Allah’a emanet olun
 

Kaynak: HM - Haber Merkezi
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom