Başkan Çakır, Eski Malatya’da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Battalgazi İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Adil Çulha ile birlikte esnafları ziyaret Etti.

Başkan Çakır, Eski Malatya’da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti MALATYA

Battalgazi ilçesinde Alacakapı Mahallesi başta olmak üzere MASKİ tarafından birçok mahallede alt yapı yenileme çalışmalarının tamamladığını belirten Başkan Çakır, “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak İçme suyu ve kanalizasyon yenileme çalışmalarımızın tamamlandığı mahallelerimizde üst yapı çalışmalarına başlayacağız. Eski belediye meydanında yapacağımız çalışmalar ile bu alan çok güzel bir görünüme kavuşacak. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallerimizin bir kısmında asfaltlama çalışması yaparken, bazı mahallelerimizi de kilit taşı ile yenileyeceğiz. Mahalle muhtarlarımız ile sürekli istişare halindeyiz. Muhtarlarımız mahalleleri ile ilgili sorunları bizlere iletiyorlar, bizler de sorunları gidermek için çalışmalar yapıyoruz.” dedi. 
Muhtar ve vatandaşlardan teşekkür
Mahallerinde yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar, “Mahallelerimizde içmesuyu ve kanalizasyon hatlarının yetersiz ve eski olmasından dolayı birçok sıkıntı ile karşılaşıyorduk. Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar ile bu sıkıntılardan kurtulduk. Yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.  

Kaynak:  - Bülten
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom