Başkan Gökçe, “Allah Mehmetçikten razı olsun, zafer ordumuzun olsun.”

Başkan Gökçe, “Allah Mehmetçikten razı olsun, zafer ordumuzun olsun.” TÜRKİYE

Saimbeyli Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığı’nca, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Suriye’deki Afrin Bölgesi’nde terörist unsurlara karşı başlattığı askeri operasyonun başarı olması ve Türk Askeri’nin zafer elde etmesi için dua edildi, Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu. Başkan Gökçe, şehitlere Cenab-ı Allah’tan rahmet diledi, Mehmetçik için edilen duaların zafer getirmesi dileğinde bulundu.

Türk Askeri’nin; Türkiye’nin güvenliği ve bekası için hareket ettiğini, Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nın bu yüzden düzenlendiğini belirten Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, “Allah, Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Afrin’de ve nerede görev yapıyorsa muzaffer eylesin” dedi.

Başkan Gökçe, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizce, Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’e mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için dua ediyoruz. Bu amaçla Kaymakamlığımızın da katılımıyla Zafer Duası ettik. İlçe Müftülüğümüz personelince Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu. Devletimizin ve belediyemizin görevlileri ile birlikte, halkımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz programda şehitlerimiz için de dua ettik, vatan uğruna can verenlere ve gazilerimize minnettarlıklarımızı bildirdik. Cenab-ı Allah şehitlerimizden, gazilerimizden ve vatanı için zor koşullarda canını hiçe sayarak savaşan askerlerimizden razı olsun” diye konuştu.

Saimbeyli Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Zafer Duası etkinliğinde duygu dolu anlar yaşandı, katılımcılar zafer için canı gönülden dua etti.

Kaynak:  - Bülten
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom