Battalgazi Belediyesi İftar Çadırı’nda Vatandaşlarla Biraraya Geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık,Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte Battalgazi Belediyesi İftar Çadırı’nda vatandaşlarla bir araya Geldi

Battalgazi Belediyesi İftar Çadırı’nda Vatandaşlarla Biraraya Geldi MALATYA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte Battalgazi Belediyesi İftar Çadırı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. 15 Temmuz Millet Meydanı’nda kurulan Battalgazi Belediyesi İftar Çadırı’nda vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, burada vatandaşlara iftar yemeği dağıttı. Ramazan ayının Battalgazi ilçesinde çok güzel geçtiğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, “Battalgazi Belediye Başkanım Selahattin Gürkan'a ve emeği geçen bütün kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Maşallah bereket sofrası olmuş. Bütün kardeşlerimizin rabbim tuttuğu oruçları kabul, dualarını makbul eylesin. Belediye başkanımın da hayırlarını kabul eylesin. Kardeşliğe vesile olsun bu Ramazanlar” dedi.

İnönü Stadı’nın Millet Bahçesi olarak Yeşil Kuşak Projesiyle bütünleşmesi ile birlikte çok daha güzel bir hal alacağını belirten Çalık, “Sayın Cumhurbaşkanımızla beyanname hazırlanması esnasında Millet Bahçesi Projesi vardı ve sayın Cumhurbaşkanımızda bir arzumuz oldu. Malatya'ya da bu millet bahçesinin yapılmasını arzu ettik, oda Malatya'nın bu talebini kabul etti. Malatya eski İnönü Stadyumu, yeni Millet Bahçesi olarak adlandırılacak ve inşallah nasip olursa orada vatandaşlarımızın spor, gezme ve dinleme mekanları olacak. Yeşil Kuşak Projesiyle de stadyum bütünleştiğinde o millet bahçesi çok daha güzel hal alacak. Biz, sadece Milletin bahçesi olarak görmeyeceğiz, sadece o bahçeye millet ismi vermiyoruz. Başkaları gibi ittifakın adını millet koyarak kendimiz gayri milli olmuyoruz. Biz, yerli ve milli bir partinin evlatları olarak hizmetimizde milli olarak yapıyoruz. Bahçemizin adını da millet bahçesi koyuyoruz. İstanbul'da, Gaziantep'te, Trabzon'da millet bahçeleri yapılıyor, inşallah milletimize layık oluruz. Rabbim gücümüzü, kuvvetimizi arttırsın inşallah” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca’da, Ramazan ayının önemine dikkat çekerek, “Çok güzel bir ortam, emeği geçenlerden başta başkanımız olmak üzere herkesten Allah razı olsun. İnşallah daha güzel Ramazanlarda, daha güzel organizasyonlarla bir arada olmayı diliyorum. Malatyalılar olarak birlik ve beraberliğimizi koruyarak, daha güzel günlerde buluşmak diliyorum” ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, vatandaşların Ramazan’ını tebrik ederek, “Allah milletimizin tuttuğu orucu kabul etsin. Ramazan ayı münasebetiyle tüm İslam alemine barış ve huzur gelsin diyorum. Cenabı Allah tutuğumuz oruçları kabul etsin. Allah milletimize sağlık, huzur ve mutluluk nasip etsin” dedi.

Kaynak:  - Bülten
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom