Burhaniye’ de yollar daha temiz olacak

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediyenin satın aldığı yol süpürme aracı hizmete girdi. Başkan Uysal, büyüyen ve gelişen Burhaniye’ye daha iyi bir hizmet ve daha hızlı bir şekilde isteklere cevap verebilmek amacıyla ihtiyaç duyulan...

Burhaniye’ de yollar daha temiz olacak MALATYA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediyenin satın aldığı yol süpürme aracı hizmete girdi. Başkan Uysal, büyüyen ve gelişen Burhaniye’ye daha iyi bir hizmet ve daha hızlı bir şekilde isteklere cevap verebilmek amacıyla ihtiyaç duyulan araçların bir bir alındığını söyledi.

Son olarak alınan yol süpürme aracı Belediye Hizmet Binası önünde görücüye çıktı. Daha temiz bir Burhaniye için gece gündüz çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Necdet Uysal “ Evsel atıklarımız için uygulamaya koyduğumuz çöp tırı günde iki kez Balıkesir’e giderek geri dönüşüm tesislerine boşaltım yapıyor. Burhaniye’nin genelinde temizlik açısından sürdürdüğümüz çalışmalarımıza yer altı konteynerlerini de ekledik. Aldığımız yeni yol süpürme aracı ile de cadde ve sokaklarımızda daha hızlı ve etkin bir temizlik yapacağız. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom