CHP’den ‘DEAŞ’ açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Av. Tufan Akcagöz, Samsun’da DEAŞ’ın hücre evlerine yapılan operasyonlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Akcagöz, “Operasyonlar sıklaştırılmalı, Samsun bu beladan temizlenmelidir”...

CHP’den ‘DEAŞ’ açıklaması ASAYİŞ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Av. Tufan Akcagöz, Samsun’da DEAŞ’ın hücre evlerine yapılan operasyonlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Akcagöz, “Operasyonlar sıklaştırılmalı, Samsun bu beladan temizlenmelidir” dedi.

Samsun’un, DEAŞ operasyonları ile anılan bir kent olmasının kendilerini üzdüğünü ve endişeye sürüklediğini dile getiren Tufan Akcagöz, “Öncelikle, 15 Ağustos’ta Samsun Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen başarılı operasyon nedeniyle, tüm emniyet mensuplarımızı kutluyorum. Ancak, bu operasyonla birlikte mutlaka tartışılması gereken bir husus da, Samsun’un nasıl bu hale geldiğidir. Samsun nasıl bu hale geldi? Samsun’da, kayıtlı göçmenlerin dışında, bilhassa kayıtsız bulunan göçmenler içinde bu terör odaklarının yuvalandığını söylemek mümkün. Öyle görünüyor. Daha önce de Samsun’da, DEAŞ’ın Musul sorumlusunun yakalandığını biliyoruz. Bu nasıl iş? Bu teröristlerin burada ne işi var? Baskınlar, operasyonlar sıklaştırılmalı, Samsun bu beladan temizlenmelidir. Kamu güvenliğinin sağlanması açısından, denetimler sıklaştırılmalıdır” şeklinde konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom