Cizre’de sokak sağlıklaştırma çalışması

Cizre Belediyesinin “Sokak Sağlıklaştırılma” projesi kapsamında çevre düzenleme çalışmalarını sürdürdüğü İzzet Kezer Caddesi’nde, tek tip çatı ve seyyar tablacılar için de 342 metre karelik sundurma çalışması yapılarak çalışmalar...

Cizre’de sokak sağlıklaştırma çalışması TÜRKİYE

Cizre Belediyesinin “Sokak Sağlıklaştırılma” projesi kapsamında çevre düzenleme çalışmalarını sürdürdüğü İzzet Kezer Caddesi’nde, tek tip çatı ve seyyar tablacılar için de 342 metre karelik sundurma çalışması yapılarak çalışmalar tamamlandı.

Kente yeni bir görünüm kazandırmak amacıyla “Sokak Sağlıklaştırılma” projesi kapsamında İzzet Kezer Caddesi’nde çalışmalarına devam eden Cizre Belediyesi, caddede parke taşı döşemesi, kaldırım genişletme, led ışık, alt yapı , evlerin tek renge boyanması, tek tip çatı çalışmasının ardından seyyar tablacılar ve köylerden gelen vatandaşların sebze ve meyvelerini güneş ve yağmurdan korumak için 342 metre karelik çift katmanlı branda sundurma çalışmasını başarılı bir şekilde tamamladı. Yapılan sundurma ile seyyar tablacılar rahat bir nefes alırken, işyerlerine takılan güneşlikler caddeye ayrı bir görüntü kazandırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom