Elazığ Belediyesi’nden Birimler Arası Futbol Turnuvası

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın talimatları kapsamında gerçekleştirilen Birim Müdürlükleri arası futbol müsabakaları start aldı.

Elazığ Belediyesi’nden Birimler Arası Futbol Turnuvası SPOR

Elazığ Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın ilk gününde Başkan Mücahit Yanılmaz personelini yalnız bırakmadı ve başlama düdüğü ile birlikte Başkan Yanılmaz, topa ilk vuruşu yaparak turnuvaya start verdi.
Belediyede görev yapan personelin mesai saatleri dışında da sosyal aktivitelerde bulunmak, kaynaşmasının sağlanıp, birim müdürlükleri arasında belediye hizmetlerinin yanı sıra sportif bir rekabet ortamı oluşturmak adına düzenlenen turnuvada A ve B gruplarında toplam da 20 takım yer alıyor. Elazığ Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvasının yaklaşık 1 ay sürmesi beklenirken grupların da ilk 4 sıraya giren takımlar daha sonra çapraz eşleşme sistemine göre final grubu maçları oynamaya hak kazanacaklar.
Elazığ Belediyesi’nde görev yapan personeller düzenlenen turnuva nedeniyle Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederken, Başkan Mücahit Yanılmaz da çalıştığı kurumda mutlu olan personelin daha verimli ve başarılı olacağına inandıklarını ifade ederek, şunları kaydetti.” Belediyemizde ki müdürlükler arası futbol turnuvası bugün başladı. Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Tabi futbol biraz heyecan oyunu biraz da risk oyunu. Centilmenlikten taviz vermeden, kendi biriminizin kazanması için bütün çabanızı ortaya koyacaksınız. Kazanmak için oynayacaksınız. İlk üçe giren birimlerimize süpriz ödüllerimiz olacak. İlk bölümleri atlattıktan sonra verilecek hediyeleri daha sonra açıklayacağım ama değecek ödüllerimiz olacak. Bizim burada kastımız her ne kadar bir futbol turnuvası düzenlemek ise de belediyede çalışan 2500 kişilik bir aileyiz. Bu ailenin bütün fertleri olarak hem birbirimizle olan diyaloğumuz artsın, sevgimiz, muhabbetimiz artsın hem farklı şekillerde bir araya gelmiş olalım, hem de spor yapmış olalım. Ne kadar spor yaparsak o kadar dinç ve dinamik olacağız. İnşallah hayırlı bereketli ve güzel bir turnuva olacak. İyi olan kazansın. Hak eden kazansın. Ben şimdiden bütün takımlara başarılar diliyorum. Dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom