En büyük balığı tutma yarışması

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bulunan Karaidemir Barajı’nda bu yıl 2’ncisi düzenlenen balık tutma yarışmasında, katılımcılar en büyüğünü tutmak için yarıştı.2. Geleneksel Balık Tutma ve Piknik etkinliğine Malkara Belediye Başkanı...

En büyük balığı tutma yarışması TÜRKİYE

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bulunan Karaidemir Barajı’nda bu yıl 2’ncisi düzenlenen balık tutma yarışmasında, katılımcılar en büyüğünü tutmak için yarıştı.

2. Geleneksel Balık Tutma ve Piknik etkinliğine Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Malkara’da ikincisi gerçekleştirilen Balık Tutma ve Piknik Etkinliğinde yapılan yarışmalar, 3/2 numaralı amatör amaçlı su ürünleri avcılığını düzenleyen tebliğe uygun olarak gerçekleştirildi.

Etkinliğe katılan vatandaşlara balık ekmek ikramlarında bulunulup, herkese şapka hediye edildi.

Yarışmalarda tutmuş oldukları balıkların ağırlıklarına bakılarak yapılan değerlendirmede birinci Aykut Gezgin, ikinci Engin Çetinkaya ve üçüncü ise Akın Basmaz oldu.

Bayan katılımcı Rahime Cesur ve Mahmut Güven onur ödülüne layık görülürken, Özcan Çakır en centilmen balıkçı, Yağmur Güngör’e de en genç katılımcı ödülleri verildi. Derece yapan yarışmacılara plaket ve ödülleri Öner Kökten tarafından takdim edildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom