Fırat Edaş“Biz Her Yerdeyiz” İsimli Fotoğraf Sergisini Açtı

Sağladığı enerjiyle müşterilerinin hayatını aydınlatan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., “Biz Her Yerdeyiz” konsepti ile hazırladığı fotoğraf sergisini Malatya’ da açtı.

Fırat Edaş“Biz Her Yerdeyiz” İsimli Fotoğraf Sergisini Açtı KÜLTÜR-SANAT

Elektrik enerjisinin, hayatın her alanındaki yansımalarını konu alan kareler, sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Kaliteli enerjiyi, kesintisiz sunma amacıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde faaliyet gösterenFıratEDAŞ, açtığı fotoğraf sergisi ilesunduğu hizmetinyaşamsal boyutunun yanı sıra sanatsal boyutunu da göz önüne serdi.

Zaman ve mekan sınırlaması olmadan hayatın her alanında vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelen elektriğin, yağmurda, çamurda, fırtınada, kar altında hatta güneşin kavurucu sıcağında; bazen bir köy sokağını aydınlatmak için bazen tek bir haneyi enerjiye kavuşturabilmek için geçtiği zorlu yollar,Şirketin saha çalışanlarından amatör fotoğrafçı Ahmet DENİZER’ in objektifine yansıdı.

Aslında karanlığı aydınlığa çeviren enerjinin arkasındaki zorlu çalışma şartlarınıfotoğraflamak iken amaç;aydınlığın büyüsü girdi kadraja ve Fırat EDAŞ’ ın  gayreti ışıl ışıl bir sergiye dönüştü.

Aydınlık bir yürüyüş yolundaki çiftin de, tek bir sokak lambası altında ekmek teknesini aydınlatan ciğercinin de hayatına dokunan Fırat EDAŞ, çağımızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan elektriğin yaşam içerisindeki yerini, yokluğundaki karanlığı ve aydınlığın arkasında zorlu mücadeleyi fotoğraflara yansıttı.

23 – 25 Şubat 2018 tarihleri arasında Malatya Park AVM’ de açılan sergi, Bingöl, Elazığ ve Tunceli illerinde de sanatseverlerle buluşacak.

Kaynak:  -
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom