Gaziantep Emniyet Müdürü değişti

Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren İçişleri Bakanlığının yeni kararnamesi ile Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Kars Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ise Gaziantep’e atandı.Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile 3 Emniyet...

Gaziantep Emniyet Müdürü değişti TÜRKİYE

Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren İçişleri Bakanlığının yeni kararnamesi ile Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Kars Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ise Gaziantep’e atandı.

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile 3 Emniyet Genel Müdür Yardımcısı ile 22 ilin emniyet müdürleri değişti. Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Kars Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ise Gaziantep Emniyet Müdürü olarak atandı.

Gaziantep’in yeni Emniyet Müdürü Faruk Karaduman’ın özgeçmişi ise şöyle:

’’1969 yılında Kayseri’de doğdu. 1990 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Sırasıyla İstanbul, Sivas ve tekrar İstanbul İl Emniyet Müdürlüklerinde değişik birimlerde çeşitli rütbelerde görev yaptı. 01 Temmuz 2014 tarihli Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu kararı ile 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevine başladı. 19 Ocak 2015 tarihli müşterek kararname ile atandığı Kars İl Emniyet Müdürlüğü görevine, 24 Ocak 2015 tarihinde başladı. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Faruk Karaduman, Almanca biliyor.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom