Hakkari modern caddelere kavuşuyor

Hakkari Belediye Başkanlığı, Bulvar Caddesi’ni ’Prestij Caddesi’ haline dönüştürmek için çalışmalara başladı.Hakkari Belediye Başkanlığı tarafından bir süre önce kent merkezinde başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor....

Hakkari modern caddelere kavuşuyor

Hakkari Belediye Başkanlığı, Bulvar Caddesi’ni ’Prestij Caddesi’ haline dönüştürmek için çalışmalara başladı.

Hakkari Belediye Başkanlığı tarafından bir süre önce kent merkezinde başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor. Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Türkiye’deki en iyi granit taşları ile Hakkari caddelerinde çalışma başlattığını söyledi. Epcim, “Hakkari hizmetin en iyisine layıktır. Bir süreden beridir yürütülen altyapı ve yol yapım çalışmaları devam ediyor. Kentin caddelerine Türkiye’de çok nadiren bulunan en kaliteli granit taşlarını döşeyeceğiz. Yapacağımız caddelerde Hakkari’nin simgesi olan Sümbül Dağı ve bazı değişik unsurlarda bulunacak. Caddelerde ışıklandırma olduğu gibi kaldırımlar daha geniş olacak ve araçlar artık trafiği aksatmayacak. Vatandaşlarımızın rahat kullanabileceği yol ve caddeler inşa edilecek. Caddelerin ’Prestij Caddesi’ haline dönüştürülmesi için çalışmalar hızla devam ediyor” dedi.

Çalışmaların başlatıldığı Bulvar Caddesi’nde geçen vatandaşlar, hizmetlerinden dolayı belediye yetkililerine teşekkür ettiler.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom