Kavşaklarda meydana gelen trafik kazaları MOBESE’de

Afyonkarahisar’daki bazı kavşaklarda geçtiğimiz aylarda meydana gelen trafik kazaları an be an güvenlik kameralarına yansıdı.

Kavşaklarda meydana gelen trafik kazaları MOBESE’de ASAYİŞ

Afyonkarahisar’daki bazı kavşaklarda geçtiğimiz aylarda meydana gelen trafik kazaları an be an güvenlik kameralarına yansıdı.

Afyonkarahisar’da meydana gelen iki trafik kazası MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. “Kavşaklarda geçiş önceliğine uysalardı bu kazalar” olmazdı başlığı ile yayınlanan görüntüde ilk kazanın Jandarma Kavşağı’nda yaşandığı görülüyor. Sol taraftan gelen bir kamyonet hızla kavşağa girerek karşı tarafa geçmeye çalışırken o esnada aynı hızla kavşağa giren bir otomobil ile çarpışıyor. Çarpışmanın etkisi ile iki araçta savrularak yol ortasındaki bankete çıkarak durabiliyor. Kaza anında kamyonetin devrilme tehlikesi de atlattığı ve sağa, sola yalpaladığı görülüyor.

Görüntülere yansıyan bir başka kaza ise Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı’nda yaşanıyor. Kavşağa hızla giren bir minibüs sola dönmeye çalıştığı esnada yolun sol tarafındna hızla gelen otomobil ile çarpışıyor. Otomobil ile minibüs çarpışmanın etkisi ile savrulurken, minibüs yolun sağ tarafındaki bankete çıkarak yön tabelalarına çarparak durabiliyor. Kazada ölen ya da yaralananların akıbetleri hakkında ise bilgi bulunmuyor.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom