Lösemi Hastası Miniklere Ziyaret

Lösemi Hastası Miniklere Ziyaret MALATYA

Minik melekler lösemiye karşı tek başına savaşamaz diyen Türk Kızılayı Malatya Şubesi kurumsal destekçileri Miad Kadın Kolları ve Genç Miad'ın katılımı ile Turgut Özal Araştırma Hastahanesinde tedavi gören Lösemi hastası miniklere bir ziyaret gerçekleştirdi. 
 
Duygu dolu ziyarette çocuklar için hazırlanan hediyeler takdim edildi. 

Ziyarette söz alan Miad Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Selin YURDAKUL; minik meleklerin tek başına lösemi ile savamamaları gerektiğini, bu savaşlarında morallerinin yüksek tutulmasının önemli olduğunu bu sebeplede Kadın Kollarının ekip olarak bu ziyareti Genç Miad ie birlikte gerçekleştirmek istediğini beyan etmiştir. 

Yine Genç Miad Yürütme Kurulu Başkanı Murat GÖNÜLTAŞ; İnönü Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet KIZILAY'ı heyet olarak ziyaret ettikten sonra Türk Kızılayı ie birlikte lösemiden ötürü tedavi gören minik melekleri ziyaret etmeyi planladıklarını, Türk Kızılay Malatya Şube Başkanlığı,  İnönü Üniversitesi Genç Kızılay topluluğu tarafından organize edilen bu ziyaret ve hediye sunumlarının ardından kendilerinin de minik meleklerle birlikte mutlu olduklarını, bu şekilde yapılan organizasyonlara da desteklerinin devam edeceğini bildirmiştir. 

İnönü Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğunun organizasyonu neticesinde yapılan ziyaretin ardından Turgut Özal Müzesi de gezilerek ziyaret sonlandırılmıştır. 

Kaynak:  -
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom