Malatya Kristal Cam Plaket Promosyon

Kristal Malatya 14 yılı aşkın deneyimiyle,kristal ödüller,plaketler,hediyelikler ve promosyon ürünleriyle yanınızdaki iş ortağınızdır. 

Malatya Kristal Cam Plaket Promosyon ÖZEL HABER

Binlerce yıllık cam sanatının incelikleri, tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile buluşarak, Kristalin saflığı ve ışıltısı Malatya Kristal’in sürekli yenilenen teknolojisiyle bir potada erimektedir. Aslan tepe' den  Nemrut Heykelleri’ne Göbekli Tepe'den Çift Minareye   kadar kültürel miraslarımız, kristal birer obje olarak şekil bulmaktadır. 

Özel tasarım kupalar ve madalyonlar la futboldan basketbola ,tenisten yüzmeye kadar bütün spor dallarında ihtiyacınız olan özgün ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.Özellikle koleksiyonumuzla geniş bir hediyelik ürün yelpazesi sunmaktayız. 

Lazer tekniği ile yaptığımız çalışmalarla, geleneksel cam işçiliğimizİ teknoloji ile birleştirerek , firma logoları, ürünler, binalar vb. objeler kristal prizmaların içine 3 boyutlu olarak yerleştirilmektedir.Dekorasyon ve iç mimari projelerine yönelik ,özel tasarım dekoratif ürünler,uygulamalar ve iç mekan aksesuar çalışmalarımızla da seçeneklerinizi artırmaktayız. İhtiyacınız olan tüm projelerinizde yanınızda yer almaktan,yaratıcı çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Kaynak:  - Bülten
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom