MHP Battalgazi İlçe Başkanlığından Esnaf Odasınıra Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığı olarak Bir Takım Ziyaretlerde Bulundu.

MHP Battalgazi İlçe Başkanlığından Esnaf Odasınıra Ziyaret MALATYA

MHP Battalgazi İlçe Başkanlığı Mesut Samanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Güven tazaleyen ve yeni seçilen oda başkanlarına ziyaret gercekleştirdi.

ATTARLAR ODASI BAŞKANI SAYIN SİNAN CAVLAK'I ZİYARET.
Sinan başkanımız daha öncede bulunduğu görevlerde başarılı işler yapmış,genç ve başarılı bir arkadaşımız.Eminim geldiği bu görevide layığıyla yapacaktır. Attarlar odası ve esnaf esnaf camiası için kendisini bir kazanç olarak görüyoruz yapacağı her olumlu çalışmada kendisinin ve esnaf arkadaşlarının yanında olduğumuzu bildirir yeni görevinin Malatya'mıza hayırlara vesile getirmesini diliyorum.

SEYYAR PAZARCILAR ODA BAŞKANI ÜMİT EMRE'Yİ ZİYARET.
Ümit başkanımız pazarcı esnafın sorunlarına hakim fedakar ve çalışkan bir başkanımız. Pazarcı esnafımız gerçekten zor şartlarda ekmeğini kazanan arkadaşlarımız özellikle kış aylarında soğuklarla mücadele etmeleri işlerini bir kat daha zorlaştırıyor. Ama Ümit başkanımızın bu odanın başında olması ellerini biraz kolaylaştırdığını düşünüyorum. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak pazarcı esnafımızın her zaman yanındayız. Ümit başkanıma da bir önceki dönemde yaptığı başarılı çalışmalarını sürdüreceğine canı gönülden inanıyorum.

BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI BAŞKANI RAMAZAN TOPTAŞ ZİYARET
Ramazan başkanın çalışmalarını bir önceki dönemden takip ediyoruz. Kendisi sürekli esnafıyla iç içe çalışkan bir başkanımız. Tabi odası bünyesindeki arkadaşlarımızla hepimiz bir şekilde  temas halinde oluyoruz. Temizliğe ve sağlığa etki edecek durumlara dikkat etmeleri gereken esnaf grubumuz.Ramazan başkanımda bu konuda hassas bir arkadaşımız. Kendisine  yeni döneminde başarılar diliyoruz kendisinin ve esnaf arkadaşlarının her daim yanında olduğumuzu belirtmek isterim. 

AĞAÇ SANATKARLAR ODASI BAŞKANI MAHMUT KAVUK'U ZİYARET
Mahmut başkanımızla da ağaç sanatkarları esnafının sorunlarını konuştuk.Kendisinin ve esnaf arkadaşlarının daima yanında olduğumuzu ilettik. Ağaç Sanatkarların başka bir yere şartların daha iyi olduğu bir sanayi sitesine taşınması gerektiğini söyledik. Bu konuda bize düşecek her görevde öncülük etmeye razı olduğumuzu belirttik ve yeni görevinin hayırlara vesile getirmesini diledik.Dört oda başkanının ortak görüşü şu şekilde; Mesut Samanlı'nın göreve gelmesiyle MHP'deki hareketliliğin ve tevecculun arttığı gözle görüldüğünü söyleyerek genç çalışkan alçak gönüllü bir başkanın bu görevde olması ziyaretlerde bulunması bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Bizde kendisine başarılar diliyoruz yapacağı her olumlu çalışmada yanında olduğumuzu belirtiyoruz dediler.

Kaynak:  - Bülten
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom