Motosikletle aile boyu şehir turu

Aydın’da polisin tüm denetimlerine rağmen trafikte yaşanan sıkıntılar bir türlü çözülemiyor. Yaşanan pek çok kazadan da ibret almayan sürücüler adeta ölümü hiçe sayarak motosikletle yolculuklarına devam ediyor.Aydın’da havaların...

Motosikletle aile boyu şehir turu ASAYİŞ

Aydın’da polisin tüm denetimlerine rağmen trafikte yaşanan sıkıntılar bir türlü çözülemiyor. Yaşanan pek çok kazadan da ibret almayan sürücüler adeta ölümü hiçe sayarak motosikletle yolculuklarına devam ediyor.

Aydın’da havaların ısınması ile daha da artan motosiklet kullanımına paralel olarak kazalar da artmaya başladı. Önceki gün Kardeşköy Kavşapğı’nda meydana gelen motosiklet kazasında bir genç feci şekilde hayatını kaybederken, dün gece de Umurlu OSB kavaşağında meydana gelen motosiklet kazasında iki genç ağır yaralandı. Yaşanan onca kazaya ve uyarılara rağmen birçok sürücünün ölümü hiçe sayarak motosiklet kullanması dikkatlerden kaçmıyor. Aydın Efeler İlçe merkezinde bir motosiklet sürücüsü biri bebek diğeri çocuk motosiklete aldığı üç yolcusu ile şehir turu attı. Önce Sağlık Caddesi üzerinde seyreden motosiklet sürücüsü ardından Kıbrıs Caddesi üzerinden Adnan Menderes Bulvarı’na geçti. Hiç birinin başında kask bulunmayan motosiklet sürücüsü ile birlikte 4 yolcusu ile birlikte daha sonra gözlerden kayboldu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom