Muhtarlar’dan Başkan Avşar’a Ziyaret

Muhtarlar’dan Başkan Avşar’a Ziyaret MALATYA

Mhp İl Başkanı Avşar,”Uyuşturucu İle Mücadelemiz Sürecektir”

Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve yönetimi, MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanı Bülent Avşar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren göreve yeni gelen MHP İl Başkanı Bülent Avşar’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Muhtarlar derneği olarak sayın başkanımıza ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek maksadıyla buradayız. Ve biliyoruz ki, Sayın Başkanımız Muhtarlarımıza ve fikirlerine büyük önem vermektedir.Bundan sonraki süreç de Sorunlarımızı biliyoruz ki sayın Başkan ve yönetimi çözüm odaklı halletme yoluna gidecektir”dedi.
Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve derneğe bağlı mahalle muhtarlarının sorunlarını da dinleyen Başkan Avşar,  Muhtarların en çok acı çektiği konuların başında, “uyuşturucu ve gençlik” geldiği bilgileri yer aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Bülent Avşar,”Muhtarlarımız bizlerin olmazsa olmazıdır. Muhtarlarımız bizim pınarlarımız elimiz kolumuzdur. MHP İl Başkanlığı olarak muhtarlarımızın başlıca sorunlarının Gençliğin ve Uyuşturucunun olduğu vurgusu yapılmaktadır.Bizler İl Başkanlığı olarak buradan her kesime sesleniyoruz. Uyuşturucu ile tüm sorunlarınızı halledeceğiz. Tüm Ailelerimiz çekinmeden rahatlıkla kendi evi gibi gelip bizlere anlatabilirler. İl Başkanlığı olarak tedavisinden tutun da her türlü sorunlarını halletme noktasında varımızı yoğumuzu ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Mahalle olgusuna da değinilen ziyaret de Başkan Avşar, “Mahalle Kültürü ve olgusu mahallelik kavramı dahilinde önemli hususlardandır. Bizler muhtarlarımız ile birlikte mahallelilik kültürünü tüm Belediye Başkanları , STK’lar, Vakıflar ve Dernek Başkanları ile birlikte, güvenlik hususunda Emniyetimiz ile birlikte istişareler ederek, mahalle toplantıları düzenleyip sorunları bire bir halletme yoluna gideceğiz”ifadelerini kullandı.

Kaynak:  - Bülten
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom