Ormandan gelen “İmdat” çığlıkları polis ve AFAD’ı harekete geçirdi

Samsun’da bir kadının ormanlık alanda “İmdat” diye bağırdığı ihbarı polis ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ekiplerini harekete geçirdi.Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Karadeniz Erkek Öğrenci Yurdunun arkasında...

Ormandan gelen “İmdat” çığlıkları polis ve AFAD’ı harekete geçirdi TÜRKİYE

Samsun’da bir kadının ormanlık alanda “İmdat” diye bağırdığı ihbarı polis ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ekiplerini harekete geçirdi.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Karadeniz Erkek Öğrenci Yurdunun arkasında bulunan ormanlık alanda iddiaya göre bir kadın "İmdat" diye çığlık attı. Kadının imdat çığlıklarını duyan üniversitede bulunan güvenlik güçleri ve işçiler durumu hemen polise bildirdi. AFAD’ın da yardımıyla ormanlık alanda arama ve kurtarma çalışmaları başlatıldı. Yapılan aramalara AFAD ekiplerinin “Çiçi” isimli köpeği de eşlik etti.

Yaklaşık 2 saat boyunca bölgede arama yapan ekipler her hangi bir ize rastlamadı. Ormanda yapılan aramalarda hem ekipler hem de gazeteciler zorlu anlar yaşadı. İki saatlik çalışmanın ardından aramalara son veren ekipler, yapılan istişareler sonucunda çalışmalara tekrar devam edecek.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom