Polat’tan MESOB Başkanı Keskin’e ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek, Keskin ve Oda başkanlarına yeni dönem görevlerinde başarılar diledi.

Polat’tan MESOB Başkanı Keskin’e ziyaret MALATYA

Ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Şevket Keskin başkanım ve diğer Oda başkanlarımıza hayırlı olsun demek için geldik. Doğrusu esnaflar bizim ana damarlarımızdır,  toplumunda büyük bir kesimini oluşturan bir tabakadır. Odalarımızın hepsi gerçekten Malatya’yı temsil eden, toplumun ta kendisi. Çok yoğun bir seçim süreci yaşadılar. Birlikte çalışacağız, Malatya hepimizin ortak evi, ortak yuvası. Malatya’mız için nasıl daha güzel çalışmalar yapılabilir, birlikte omuz omuza vererek Malatya’mızı nasıl daha ileri götürebiliriz, bunun gayreti içinde olacağız. Birlik başkanımız Şevket Keskin ve Oda başkanlarımız Malatya’nın sorunlarını çok iyi biliyorlar, esnafın sorunlarını çok iyi biliyorlar. İnşallah önümüzdeki süreçte Malatya’ya hizmet yolunda birlikte mücadele edeceğiz.” ifadelerini kaydetti.
Polat, “Önümüzdeki hafta 31 Mayıs Perşembe günü Sayın Cumhurbaşkanımız, başkomutanımız Malatya’ya geliyorlar. Gerçekten başkomutan. Kuzey Irak,  Fırat Kalkanı Operasyonu ve Zeytin Dalı Operasyonu O’nun liderliğinde ve başkomutanlığında gerçekleştirildi. Malatyalılar olarak Sayın Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacağız” diyerek, karşılamaya tüm esnaf ve sanatkar camiasını davet etti.
Ziyaret için teşekkür eden MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Bütün Oda başkanlarımız ile birlikte kısa sürede Büyükşehir belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’ı ziyaret edeceğiz. Hepimiz Malatya için varız, hepimiz esnaf için varız. Hepimizin amacı Malatya’nın daha ileri gitmesi içindir.  Büyükşehir Belediye başkanımız Hacı Uğur Polat’ın Malatya ile ilgili yapacağı tüm çalışmalarda yanında olacağız, esnaf ve sanatkarımıza yönelik hizmetlerinde destek vermeye çalışacağız.”  ifadelerini kaydetti.
Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mayıs Perşembe günü Malatya’ya yapacağı ziyarette esnaf ve sanatkarın üzerine düşen ne varsa yapacağını belirterek, “Usta’mızı en iyi şekilde karşılayıp, uğurlayacağız” dedi.
Bu arada, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in organizasyonu ile 31 Mayıs Perşembe günü 81 ESOB başkanının Malatya’da toplanacağı ve düzenlenecek iftar programına ise Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın katılacağı kaydedildi.

Kaynak:  - Bülten
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom