Tarımsal Destekleme Toplantısı yapıldı

Malatya'da, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Kale İlçe Kaymakamlığı'nın iş birliğiyle Tarımsal Destekleme Toplantısı düzenlendi.

Tarımsal Destekleme Toplantısı yapıldı MALATYA

Kale Kaymakamlığı Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıda konuşan Kale Kaymakamı Mehmet Güder, ilçede çiftçilerin ürün çeşitliliğini arttırarak, kayısı dışında farklı meyvelerin yetiştirilmesine yönelmesi gerektiğini ifade ederek, "Kaymakamlık olarak bütün çiftçilerimizin yenilikçi projelerine açığız ve bu projelerinin hayata geçirilmesi için her zaman yanlarındayız." dedi.

Malatya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şubesi'nden mühendis Mustafa Taşdoğan ise ekonomik yatırımlar destekleme programı kapsamında devlet destekli yatırımlara ilişkin katılımcılara bilgi verdi.

Toplantıya, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Zülküf Yıldırımoğlu, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Ahmet Erkek, Kale İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Aytaç Doğruyol, Kale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Ali Rıza Şeker, mahalle muhtarları ve çiftçiler katıldı.

Kaynak: AA -
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom