“Yüzlerindeki Tebessüm Hizmet Sevdamızı Güçlendiriyor”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve eşi Nebahat Yanılmaz, Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte Sivrice Hazar Gölü Sosyal Tesislerinde piknik yaptı.

“Yüzlerindeki Tebessüm Hizmet Sevdamızı Güçlendiriyor” BÖLGE HABER

Çocukların moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen piknikte, gönüllerince eğlenen minikler, başkan amcalarıyla birlikte önce mangal keyfi sonra da voleybol maçı yaptı.
Küçük yaşta olan çocukların yemeklerini kendi elleriyle yediren Nebahat Yanılmaz da birebir ilgilendiği çocuklarla bol bol sohbet edip oyunlar oynadı.
Çocukların istisnasız bir şekilde öncelikleri arasında olduklarını belirten Başkan Yanılmaz, bu tarz etkinlikleri daha sık yapacaklarını belirterek şu görüşleri belirtti:
“Çocukların yüzlerinde tebessüm oluşturduğumuzda, içimizdeki hizmet sevdası daha çok güçleniyor. Bu açıdan onlarla sık sık bir araya gelmeye gayret ediyoruz; çünkü hepsi bizim kendi evladımız gibi ve onların hem beden hem de ruh sağlığını düşünmek bizlerin en asli sorumluluğudur. Bu bağlamda ben bir kez daha onlara sevgi evlerinde bakan, ilgilenen ve şefkat gösteren bütün çalışanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom