• Haberler
  • Siyaset
  • Başkan Kızıldaş, herkesin yaşamaktan mutluluk duyduğu bir ilçe haline getirdik

Başkan Kızıldaş, herkesin yaşamaktan mutluluk duyduğu bir ilçe haline getirdik

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, CHP Arguvan İlçe Başkanı Ekber Aslantürk ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kadın Kolları Başkanı Gül Nilay Mıllaoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle Arguvan İlçe Başkanlığında bir araya geldiler

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, CHP Arguvan İlçe Başkanı Ekber Aslantürk ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kadın Kolları Başkanı Gül Nilay Mıllaoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle Arguvan İlçe Başkanlığında bir araya geldiler.  

Başkan Kızıldaş ve beraberindekiler daha sonra her hafta çarşamba günü ilçede kurulan pazarda satış yapan esnafı ziyaret ederek kendilerine hayırlı ve bol kazançlar dilediler. Kızıldaş'ı Arguvan'lı hemşehrileri her zaman olduğu gibi yine samimi ve içten karşıladılar.  

Kızıldaş burada yaptığı açıklamada; Arguvan'ımızı herkesin yaşamaktan mutluluk duyduğu bir ilçe haline getirdik. Tekrardan el ele, gönül gönüle, hep birlikte çalışarak ilçemizi daha güzel yarınlara emin adımlarla taşıyacağız diyerek ;  

“Arguvan'ı kimin yöneteceğine, ilçemizi kimin hizmet edeceğine Arguvan halkı kendisi  karar verecektir. Çünkü; bizler Mustafa Kemal Atatürk'ün düşünce ve fikirlerini kendimize ilke edinmiş kişileriz. Biliyorum ki Arguvan halkı çağdaştır, demokrattır, kimsenin yönlendirmesi ile hareket etmez. Bizler Arguvan’ımıza yaptığımız projelerimize, hizmetlerimize, yatırımlarımıza en önemlisi de sizlere güveniyoruz. Çünkü biz bütün kişisel ilişkilerimizi Arguvan'ımızın gelişmesi, büyümesi ve kalkınması için kullandık” dedi.  

Kızıldaş ; “Bizler insanı temel alan, halkın sorunlarına çözüm üreten, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere önem veren, üretken, katılımcı, sosyal belediyeciliği önemseyen anlayışımızla Arguvan'ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  

Bakmadan Geçme