Başkan Koçak'tan, Ramazan Ayı Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Güzin Koçak, Ramazan Ayı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Güzin Koçak, Ramazan Ayı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Güzin Koçak, 11 ayın sultanı olan ve tüm Müslümanların büyük bir özlemle beklediği Ramazan ayının, İslam Âlemine ve bütün insanlığa hayır ve bereket getirmesini diledi.

Başkan Koçak, Ramazan Ayı hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve mağfiret ayıdır. Bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bir Ramazan’ı daha birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, Ramazan Ayı’nın buna vesile olmasını temenni ediyorum. Cenab-ı Allah’tan, Ramazan Ayı’nın, şahsımız, ailemiz, milletimiz, bütün İslâm âlemi ve insanlık için barış, kardeşlik ve huzur getirmesini, İslâm coğrafyasında akan Müslüman kanının son bulmasını, Ramazan’ın bereketinden tüm insanlığın nasiplenmesini niyaz ediyorum. Bu güzel ayın halkımıza, esnaf ve sanatkârımıza bolluk bereket getirmesini, hayırlara vesile olmasını diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bakmadan Geçme