Başkan Sülük'e Vatandaş'dan Yoğun İlgi 

Mart ayının sonunda yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Pütürge Belediye Başkanı Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük bir dizi ziyaret gerçekleştirerek Pütürge'li vatandaşla bir araya geldi.

Mart ayının sonunda yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Pütürge Belediye Başkanı Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük bir dizi ziyaret gerçekleştirerek Pütürge'li vatandaşla bir araya geldi. Belediye Başkanlığı süresince gerek çalışmaları gerekse hiç aksatmadığı ziyaretleriyle vatandaşı yalnız bırakmayan Başkan Sülük, gittiği her mahallede büyük ilgi gördü. 

PÜTÜRGE'Lİ YENİDEN MİKAİL SÜLÜK DİYOR 

Yaklaşan Yerel Seçimlerle Gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında, Pütürge'li vatandaş tarafından, hayata geçirdiği projeleri ve çalışmaları'ndan dolayı büyük övgü gören Başkan Sülük'e vatandaş teşekkür ediyor. Ziyaretler sırasında Başkan Mikail Sülük'ü ilgiyle karşılayan Pütürge'li vatandaş, kendileriyle yapılan röportajlarda, "Biz başkanımızdan memnunuz Allah kendisinden razı olsun, biz sonuna kadar yanındayız, başkanımızla durmak yok yola devam, biz kendisinden razıyız her hizmetimizi yerine getirdi, Başkanımız'ı seviyoruz arkasındayız, hiç bir zaman yalnız bırakmayacağız" sözleriyle memnuniyetini dile getirdi. Nohutlu Mahallesi'nde "MİKAİL BAŞKAN" sloganıyla karşılanan Başkan Mikail Sülük, büyük bir kalabalık ile ağırlanırken, "Biz her zaman Başkanımız'ın yanındayız" sözleriyle destek gördü. Yine Tepehan Mahallesi ziyareti sırasında Başkan Sülük'e övgü dolu sözler yağarken, kendisiyle yapılan röportaj'da konuşan Tepehan Mahalle Muhtarı Ekrem Şenatlı, "Tepehan'lı insanlarımız gerçekten Mikail Başkanımız'ı seviyor ve gerçekten Mikail Sülük Başkanımız'ın çok emeği var Tepehanımız'a, Tepehan yanındadır" şekilde konuşarak, Tepehanlı vatandaş adına memnuniyetini dile getirdi. 

BİZE İŞ İMKANI SAĞLADIĞI İÇİN, BAŞKAN SÜLÜK'E TEŞEKKÜR EDIYORUZ 

Gerçekleştirilen ziyaret programları kapsamında, Başkan Sülük, Pütürgeli vatandaşları istihdam eden, kendi memleketinde çalışma imkanı sunan Tekstilkent'i de ziyaret ederek, orada faaliyet gösteren Firma sahipleri ve Çalışanlarıyla bir araya geldi. Ziyaret sırasında konuşan işçiler, "Malatya'dan Pütürge'ye, depremden dolayı gelmek zorunda kaldık ve burada iş imkanı olduğu için direkt burada işe başladık. Yani iş konusunda sıkıntı çekmedik Mikail Sülük Başkanımız'a bizlere böyle bir imkan sağladığı için teşekkür ediyoruz" sözleriyle memnuniyetlerini dile getirip teşekkürlerini ilettiler.
 

Bakmadan Geçme