• Haberler
  • Siyaset
  • BBP Lideri Rabia Birsen Göğercin ile telefonda görüştü

BBP Lideri Rabia Birsen Göğercin ile telefonda görüştü

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' isimli yarışma programında son soruyu bilerek 1 milyon TL kazanan Rabia Birsen Göğercin ile telefonda görüştü.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
BBP Lideri Rabia Birsen Göğercin ile telefonda görüştü

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ATV’de yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster” isimli yarışma programında son soruyu bilerek 1 milyon TL kazanan Rabia Birsen Göğercin ile telefonda görüştü.
 
Geçtiğimiz günlerde Kim Milyoner Olmak İster? Programına katılan ve 1 milyon değerindeki soruya doğru cevap veren Rabia Birsen Göğercin’i BBP’li Kaya ziyaret etti.
 Ampute olan eli hakkında programda başından geçen olayları anlatan Rabia’nın hikayesi tüm Türkiye’yi göz yaşlarına boğmuştu. 
Destek için Rabia’ya ziyatette bulunan Kaya; Ziyaret ensasında telefon ile Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ’yi arayarak Rabia ile görüntülü görüştürdü.

Destici, Rabia Birsen Göğercin’e şunları söyledi:
“Merhaba Rabiacığım, tebrik ediyorum. Bizi hem gururlandırdın hem heyecanlandırdın hem sevindirdin. Biz televizyona çok sık bakamıyoruz, fırsat bulamıyoruz ama o gün denk geldi. Tam sen yarışırken biz de tabii ki oraya odaklandık. Sonuna kadar takip ettik. Son soruyu bir hafta sonraya bıraktılar. Bir hafta heyecanla bekledik. Ama beklediğimize de değdi. Çok başarılıydın, çok tebrik ediyorum. Allah nazarlardan saklasın. Allah yolunu da bahtını da açık etsin inşallah. Süleyman abiye de, annene de, evdeki herkese de selamlarımızı iletiyoruz. Senin yaşında bizim de kızımız var. İnşallah kızımızla ailece bir gün inşallah biz de bekleriz. Biz de geliriz. Bizi çok mutlu ettin, çok duygulandırdın. Sen bizi hem hüzünlendirdin hem duygulandırdın hem sevindirdin hem gururlandırdın. Seninle büyük gurur duyduk. Senin adına, ailen adına seninle gurur duyduk. Seni yetiştiren anneye ve babaya da saygılarımızı hürmetlerimizi sunuyoruz. Onlardan da Allah razı olsun. Bir kaza geçirmişsin ama azmini kaybetmemişsin, çalışkanlığını… O da büyük bir başarı. Bu başarından dolayı da, sadece yarışmada 1 milyon lira değerindeki soruyu bilmenle birlikte bu hayata olan bağlılığın, o güler yüzün… Onun için de seni tebrik ediyorum. Allah her gün yüzünü güldürsün inşallah. Seni Allah’a emanet ediyorum.”

Bakmadan Geçme