• Haberler
  • Siyaset
  • CHP'li Karakuş Teknokent Konteynırda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

CHP'li Karakuş Teknokent Konteynırda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

31 Mart'ta yapılacak Yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi Battalgazi İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, Battalgazi'nin en önemli sorunlarının kentsel dönüşüm, otopark sorunu ve ilçemizin kültürel mirasını geri kazanmak olduğunu söyledi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi Battalgazi İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, Battalgazi’nin en önemli sorunlarının kentsel dönüşüm, otopark sorunu ve ilçemizin kültürel mirasını geri kazanmak olduğunu söyledi.
CHP Battalgazi Belediyesi Adayı Ali Karakuş ve beraberindeki heyet ile Teknokent  konteynırda yaşayan vatandaşları ziyaret ederek sıkıntıları dinledi. Karakuş ,” 6 Şubat depreminde büyük yara alan Malatya ve vatandaşımızın  yaşadığı sorunların neler olduğunu  çok iyi biliyoruz. Deprem süresince sahada olduk ve vatandaşımızın yanında olmaya çalıştık.İhtiyaçları  giderme  noktasında elimizden gelen tüm gayreti gösterdik, bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz.Tarım,ekonomi,işsizlik,barınma,vs gibi tüm  sosyal ihtiyaçların giderilmesi yönündeki projelerimizi hazırladık’ ’ifadelerine yer verdi.
Adaylık sadece benim için değil, hepimiz için bir fırsattır diyen Karakuş, “Battalgazi'mizin her köşesinde, her kesiminden insanların sesi olmayı, herkesin endişelerini ve umutlarını anlamayı ve bu dönüşüm yolculuğunda hep birlikte yürümeyi taahhüt ediyorum. Birlikte daha güçlü, daha adil ve daha yaşanabilir bir Battalgazi için elimizi taşın altına koymalıyız.” Dedi.
Battalgazi’de hemşehrilerimin şahsıma karşı büyük bir teveccühlerini gözlemliyoruz şeklinde konuşan Karakuş,” Bu ilçenin sıcak topraklarından büyüyen biri olarak, bütün yaşamım boyunca buranın gelişimi ve refahı için çalışmayı kendime bir görev olarak benimsedim. Sizlerin ihtiyaçları ve hayalleri benim için her zaman öncelik olmuştur. Bu nedenle, ilçemizin tarihi mirasına sahip çıkarken, aynı zamanda modern bir vizyonla geleceğe yönelik adımlar atmayı hedefliyorum. Son yılların bir taraftan pandemi bir taraftan depremin etkileri ile yaşamdan kopuşu azaltmak, yaşanabilir kentler, depreme dayanıklı kentler kurmak, yeniden marka şehir yapmak, huzur şehri kurmak için çalışmak ve bunu sizlerle başarmak istiyorum.” Şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme