Çulha Biz Gençlerimiz İle Gurur Duyuyoruz

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Adil Çulha, Esnaf ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Adil Çulha, TÜGVA Malatya Gençlik Vakfı Temsilcisi Mesut Demir ve Malatya Eczane Teknisyenler Derneği Başkanı Erdoğan Gültekin’i ziyaret ederek esnaf ve Sivil Toplum Kuruluşları’nın önemine değindi.

TÜGVA Malatya Gençlik Vakfı Temsilciliği’nde, AK Parti olarak kuruldukları günden bu güne Gençlere önem verdiklerini belirten AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Adil Çulha “Gözümüzün nuru, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin önünü açmak adına bütün alanlarda, bütün spor dallarında, branşlarda destek Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan zamanında sağlandı ve sağlanmaya devam etmektedir. AK Parti hükümetleriyle birlikte birçok gençlik merkezlerinin kurulmasıyla gençlerimizin önü açıldı ama biz bunu daha da geliştirmek amacındayız. Biz gençlerimiz ile gurur duyuyoruz. Çünkü Türkiye Yüzyıl’ını emanet edeceğimiz bu gençlik milletimizin asırlardır kurduğu hayalleri gerçeğe dönüştürecek gençlerdir. Çünkü üstümüze dökülen güneşiyle bulutları dağıtacak bu gençlik, maziden atiye kurduğumuz köprünün kilit taşıdır. Bu gençlik kalbindeki iman, yüreğindeki cesaret, bileğindeki güç ve Allah vergisi zekâsıyla Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşı’nda bahsettiği, enginlere sığmayan gençliktir.” dedi.
TÜGVA Malatya Gençlik Vakfı Temsilcisi Mesut Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çulha’ya çıktığı yolda başarılar diledi.
Malatya Eczane Teknisyenler Derneği Başkanı Erdoğan Gültekin ve Yönetim Kurulunu ziyaret eden Başkan Aday Adayı Adil Çulha, “6 Şubat tarihli yaşanan depremler sonrası en fazla yıkımın yaşandığı Malatya’da ve ilçelerinde AK Parti olarak büyük bir hızla yaraları sarmaya başladık. Birçok esnafımız ve STK’larımız konteynerlerde ancak kısa bir süre içerisinde dizayn edilecek Malatyamızda, bugünlerin acısı içimizde kalsa da mutlu ve huzurlu yarınlara az kaldı. Sağlık sektöründeki sıkıntılar AK Parti hükümeti ile sorun olmaktan çıkmıştır.” şeklinde konuştu.
Malatya Eczane Teknisyenler Derneği Başkanı Erdoğan Gültekin ise Başkan Aday Adayı Adil Çulha’ya  “Zor bir dönemde elini taşın altına koyarak aday olan büyük bir özveri istemektedir Bu anlamda kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Bakmadan Geçme