Eski Mhp Aday Adayı Oldu

Dilara temizlik şirketi yönetim kurulu Başkanı ve İş İnsanı Süleyman Eski 28. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı.

MHP'de 28. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı süreci başladı.

Dilara temizlik şirketi yönetim kurulu Başkanı ve İş İnsanı Süleyman Eski 28. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı.

Mensubu olmaktan büyük onur ve şeref duyduğum davamın hemen her kademesinde 30 yıldır aktif görevler aldım. MHP Malatya İl ve İlçe yönetim kurulunda görev aldım.Teslim aldığım tüm görevleri adanmış bir ruh, çelikten bir irade ve ülkücü duruş sergileyerek yerine getirmenin ve. Bizden sonraki arkadaşlarımıza tertemiz ve lekesiz bir şekilde teslim etmenin huzuruyla ve bundan aldığım cesaretle Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum.   İnsanları hayatları boyunca yönlendiren, onlara rehberlik edip yol gösteren bazı unsurlar vardır. Hayatım boyunca bana yol gösteren, yolumu aydınlatan, yönümü belirleyen en önemli kılavuz, Ülkücü hareket, bu kutlu yoldaki yoldaşım da üç hilal olmuştur. Ortaokul yıllarından itibaren sürdürdüğüm vatana ve millete hizmet odaklı siyasi mücadelemi daha büyük ölçekli olarak Ankara’da, yüce Türk milletinin yüce meclisinde sürdürebilmek ve Cumhur İttifakımızın ortaya koyduğu “Türkiye Yüzyılı” vizyonuna katkı sağlayabilmek için milletvekili aday adayı olarak yola çıkmış bulunuyorum. ” Cumhur ittifakı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeninden Başkan seçeceğiz. Yerli İmkanlarımızla İHA,SİHA,UÇAK, üreten bir Ülke konumuna geldik. Dünya’ya örnek olmaya devam ediyoruz. Deprem anından itibaren Devletimizin her kademesi görev başında idi. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yarlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. 11 ilimizde Deprem meydana geldi. Ülkemizin başı sağ olsun Depremde illerini bırak giden vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum lütfen ilinize geri dönünün ‘ki şehrimiz hep birlikte inşa edelim size ihtiyacımız var. Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya Milletvekili Aday Adayı Süleyman Eski olarak Malatya’mızda şehrimiz hep birlikte inşa edeceğiz. Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey ile onun vatansever kadrolarına duyduğu güven ve itimattır. Çıktığımız bu yolda Cenab-ı Allah bizleri mahcup etmesin ve muzaffer kılsın.   Gönül taşlarıma, vatansever ve milliyetperver kadrolara her daim destek veren Malatyalı hemşerilerime en kalbi selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Bakmadan Geçme