• Haberler
  • Spor
  • Gültek Malatya TFFHGD Başkanlığı görevine talip olduğunu açıkladı.

Gültek Malatya TFFHGD Başkanlığı görevine talip olduğunu açıkladı.

Malatya B Klasman Hakemi Batuhan Gültek Malatya TFFHGD Başkanlığı görevine talip olduğunu açıkladı.

Malatya B Klasman Hakemi Batuhan Gültek Malatya TFFHGD Başkanlığı görevine talip olduğunu açıkladı.
Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği Malatya Şubesi'nin 2024 Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilecek 14. Olağan Genel Kurulu'na başkan adayı,
 Batuhan Gültek Başkanlığa Talip oldu,
Konuyla ilgili 
B Klasman Hakemi Batuhan Gültek Hocamızın tüm hakem ve gözlemcilere mesajıdır. 
Bildiğiniz üzere Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği Malatya Şubemiz 2024 yılı Ocak ayı içerisinde Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecektir. 
Malatya Hakem Camiası; yıllarca Türk hakemliğinin lokomotifi olmuş, birçok başarılı hakem ve yöneticiler yetiştirmiş, birlik beraberliği ile tüm hakem camialarına örnek olmuştur. 
Yeniden aynı gaye ve amaç doğrultusunda camiamızı tek vücut yapmak, Federasyonumuzun ve genel merkezimizin tüm paydaşlarıyla uyumlu çalışmak, hakem ve gözlemcilerimizin haklarını koruyup, adaletli ve eşitlikçi bir anlayışla siz kıymetli mensuplarımıza hizmet etmek için TFFHGD Malatya Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu’nda başkan adayı olduğumu beyan ediyorum. 
Bu süreçte yoğun teveccühleriyle aday olmamızı isteyen, destekleyen camiamızın değerli mensuplarına, hakem ve gözlemci dostlarımıza teşekkür ediyor, aldığımız bu kararın Malatya Hakem Camiasına hayırlar getirmesini diliyorum.
Saygı ve sevgilerimle…
Batuhan Gültek
Malatya Bölgesi B Klasman Hakemi

Bakmadan Geçme