Gürkan,Futbolcuların Bekleyen Tüm Alacaklarını Ödedi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, futbolcuların bekleyen alacaklarının ödemesi konusunda hassasiyetini sürdürüyor.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Gürkan,Futbolcuların Bekleyen Tüm Alacaklarını Ödedi

Antalya’da kampta olan Yeni Malatyaspor futbolcularının alacakları ödemeleri yapması için  Esenlik Ticari Direktörü Ömür Yoldaş’ı görevlendirdi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi görevlisi olarak Antalya’ya giden Yoldaş,burada futbolcuların sorunlarını dinleyerek Başkan Selahattin Gürkan’ın selamlarını iletti ve hiçbir zaman yalnız ve sahipsiz kalmayacaklarını,Başkan Gürkan’ın her zaman destek olacağını söyledi.

Yeni Malatyaspor’lu futbolcular bekleyen tüm alacaklarını alırken,başarı için söz vererek,desteklerinden dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür ettiler. Burada bir açıklama yapan Yoldaş “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Gürkan , bir ortamda çalışan herkesin her zaman fırsat eşitliğini savunur, herkese aynı oranda eşit davranmayı ilke eden bir kişiliği vardır. Bu bağlamda Sayın Başkanımız Malatyaspor ve Yeni Malatyaspor hiçbir zaman sahipsiz kalmayacaktır diyerek üzerine düşeni yapmaya devam edeceğini söylemiştir. Ödemelerdeki aksamalardan ve gecikmeden dolayı da göstermiş olduğunuz anlayış için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum “ dedi.