İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaretlerine start verdi

2023 Seçimlerinde İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaretlerine start verdi

2023 Seçimlerinde İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında. İYİ Parti Yeşilyurt İlçe BaşkanıSerdar Yıldız ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. 
“2023 yılında İYİParti Genel Başkanımız Meral Akşener'i Başbakanlık yolunda taçlandıracak' larınıifade eden. İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin “2023yılında yapılan olan Genel Seçimler’ de İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adaylığımız açıkladık. Ziyaret kapsamında kıymetli dostum, İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanımız Serdar Yıldız ve yönetim kurulunu ziyaret ettik. İstişarelerde bulunduk larını belirtenİYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ‘ 2023 yılında yapılanolacak Genel seçimlerde İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener'i Başbakanlığa taşıyacağımız kadroların mevcut olduğu İYİ Parti Malatya İl teşkilatı kadrosuolarak uyum içerisinde çalışmaya başladık. İli ve alakalarından dolayı teşekkürediyorum İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener'i Başbakanlık yolun’ da taçlandırıp güçlendireceğiz” dedi.  
Yıldız, “İyi Parti olarak 2023 seçimlerinde Gökhan Şahingibi değerli yol arkadaşlarımızla başarıya ulaşacağız” 
2023 seçimlerinde İyi Parti iddialı olduğunu belirten İyi PartiYeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız, “İyi Parti Malatya Milletvekili Aday AdayıGökhan Şahin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İYİ Parti Malatya MilletvekiliAday Adayı Gökhan Şahin’i çıkmış olduğu bu yolda başarılarının devamını diliyoruz. İyi Parti olarak 2023 seçimlerinde iddialıyız ve koltuğa talibiz. Buyolda Gökhan Şahin gibi İyi Parti kadrolarındaki değerli yol arkadaşlarımızlabaşarıya ulaşacağız” ifadelerini kullandı.Toplu fotoğraf çekimi yapıldı.