Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Habip Ahmet Şahin Başkanlığı'nda 8 Kasım Çarşamba günü saat 14.00'te Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Habip Ahmet Şahin Başkanlığı’nda 8 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’te Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, meclis gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında bulunmayan 12 adet ek maddenin gündeme alınması kararı oylanarak kabul edildi. Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısında imar ilgili gündem maddelerinin bir kısmı görüşülüp karar bağlanırken bir kısmı Komisyona bir kısmı ise bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere ertelendi. 
Meclis gündem maddeleri arasında yer alan 2024 yılı Performans programı hakkındaki Büyükşehir Belediyesi Strateji Daire Başkanlığı teklifi, Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığının Büyükşehir Belediyesi’nin 2024 yılı ücret tarifesi hakkındaki teklifi, Büyükşehir Belediyesi’nin 2024 Mali Yılı Bütçesi ve Bütçe Kararnamesi ile ilçelerin 2024 mali yılı bütçeleri hakkındaki Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığının yazısı ise oylanarak Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında diğer gündem maddeleri bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere ertelenirken, bazı maddeler de ilgili komisyonlara havale edildi.
Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı II. Birleşiminin ise 9 Kasım Perşembe günü saat 15.00’te yapılmasına karar verildi.

Bakmadan Geçme