• Haberler
  • Siyaset
  • Malatya'lı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum

Malatya'lı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum

Türkiye Yüzyılı'nı inşa edecek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a i,4 ile tarihî bir destek veren ve AK Parti'mizi E,2 oranla 4 milletvekiliyle Meclise gönderen Malatya'lı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Türkiye Yüzyılı’nı inşa edecek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a %69,4 ile tarihî bir destek veren ve AK Parti'mizi %45,2 oranla 4 milletvekiliyle Meclise gönderen Malatya'lı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Yeni dönemde; yine milletimizin teveccühüyle AK Parti'mizden milletvekili seçilen dört yol arkadaşıma ve diğer milletvekillerimize görevlerinde muvaffakiyetler ve hayırlar diliyorum.

Aziz Hemşehrilerimin; 28 Mayıs'ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turunda her zamanki gibi Cumhurbaşkanımızın yanında, 'Beydağı gibi dimdik' duracağına yürekten inanıyorum.

Bugün itibarıyla; 23. 24. 25. 26. ve 27. dönemin ardından, 5 dönemdir yürüttüğüm Malatya Milletvekilliği görevim sona erdi. Her zaman söylediğim gibi; Malatya benim sevdamdır, Türkiye benim davamdır. Bu vesileyle hem sevdama hem davama 21 senedir hizmet etme şerefini bana bağışlayan Rabb’ime sonsuz hamdu senalar ediyorum. Bu görevi, şahsıma layık gören, AK Parti’mizin kurucusu, reisimiz, dünya liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a kalbî şükranlarımı sunuyorum. Malatyalı hemşehrilerime bana hep destek oldukları için, güç verdikleri için, emek verdikleri için, dualarını ve teveccühlerini eksik etmedikleri için teşekkürler ediyorum.

21 yıllık Malatyamıza hizmet yolunda; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlarımıza, Valilerimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve Meclis Üyelerimize, Bürokratlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, Muhtarlarımıza, basın mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Her seçimde gecesini gündüzüne katarak çalışan AK Parti ailemizin her kademesinde görev alan kıymetli kardeşlerime şükranlarımı sunuyor; ömürlerine bereket diliyorum. İnanıyorum ki bu mukaddes davanın böyle muazzam bir Teşkilatı olduğu sürece, evvelallah bayrağımız inmeyecek, ezanlarımız dinmeyecektir.

Muhakkak ki Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olma şerefi hepimize yeter! Bundan sonra da AK Parti MKYK Üyesi olarak tüm varlığımla, liderimizin yolunda vatanımıza, devletimize, milletimize, Malatyamıza hizmete devam edeceğiz.

Bâkî kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...

Allah hepinizden razı olsun. Sağ olun, var olun.

Saygımla, sevgimle...

Öznur ÇALIK

Bakmadan Geçme