Malatya'nın Yerli Markası Avrasya Fuarı'nda Yoğun İlgi Gördü

Üretim merkezi Malatya 2. OSB'de bulunan Öz Ekin Grup, İstanbul'da düzenlenen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarlarına katıldı. Malatya firmasının standı yoğun ilgi gördü.

Üretim merkezi Malatya 2. OSB’de bulunan Öz Ekin Grup, İstanbul’da düzenlenen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarlarına katıldı. Malatya firmasının standı yoğun ilgi gördü.

Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD) işbirliğiyle gerçekleştirilen Avrasya bölgesinin en büyük sektörel etkinliklerinden olan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam fuarları 11-14 Kasım tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

Fuara Malatya’dan katılım sağlayan Öz Ekin Grup’un standı yoğun ilgi gördü. 

SEKTÖRÜ TETİKLEYEN FUAR

Fuar için özenle hazırlandıklarını kaydeden Öz Ekin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Basri İlhan, “Avrasya Pencere Kapı ve Cam Fuarı, dünyadan ve Türkiye'den firmaları buluşturarak sektörlerin gelişiminde tetikleyici bir etki yaratıyor. Grup olarak bu fuarı önemsiyoruz ve her yıl katılım sağlıyoruz. Grubumuzda bulunan markalarımızı ve Malatya’da üretimini yaptığımız ürünlerimizin tanıtımını gerçekleştirdiğimiz fuar oldukça verimli geçti. Kaliteli üretim ve yenilikçi teknolojilerin estetik ve tasarımla buluştuğu bir platform olan fuarın önümüzdeki yıllarda daha da büyüyerek devam etmesini temenni ediyorum” dedi

HEDEF YENİLİKÇİ ÜRÜNLERLE SEKTÖRÜN LİDERİ OLMAK

Öz Ekin Grup hakkında kısa bir bilgi de veren İlhan, “1988'den bu yana sahip olduğumuz tecrübe ve alanında profesyonel kadromuz ile tam donanımlı olarak Malatya 2. Organize Sanayi'de 20 bin metrekare alan üzerinde kurulmuştur. PVC & Alüminyum Sistemler, Cam İşleme Tesisi ve Teknik Camlama Sistemleri olarak 3 ana alanda hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz PVC & Alüminyum Profil Sistemlerinde yaptığımız yenilikçi ürünler sektörün lideri olmaktır” diye konuştu.

Bakmadan Geçme