• Haberler
  • Çevre
  • Mehmet Akif Mahallesinde Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Mehmet Akif Mahallesinde Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu'nun girişimleriyle doğalgaz ulaştırılan ve tesis çalışmaları tamamlanan Mehmet Akif Mahallesinde altyapı çalışmaları dolayısıyla kilitli parke taşlarının söküldüğü I. Etap Toki konutlarında Arapgir Belediyesi tarafından tamirat çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun girişimleriyle doğalgaz ulaştırılan ve tesis çalışmaları tamamlanan Mehmet Akif Mahallesinde altyapı çalışmaları dolayısıyla kilitli parke taşlarının söküldüğü I. Etap Toki konutlarında Arapgir Belediyesi tarafından tamirat çalışmaları gerçekleştiriliyor. 
Başkan Cömertoğlu; ‘İlçemize doğalgazın gelmesinin mutluluğunu yaşadığımızı belirterek, Arapgir’i doğalgaza kavuşturmak çok da kolay olmadı. Her şeye rağmen şu anda doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Hatlar döşenirken yollarımız tahrip oluyor. Test çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda onarım ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Kısa süre içerisinde tahrip olan yollarımızı onarmış olacağız.’dedi. 
“Vatandaşlarımızın Sağduyusunu Bekliyoruz”
Benzer çalışmaların devam edeceğini, ilçe genelinde doğalgaz bulunmayan mahallelere de doğalgaz ulaştırılacağını kaydeden Başkan Cömertoğlu; ‘Doğalgaz döşenirken elbette yollarımız tahrip olacak. Bu anlamda vatandaşlarımızın sağduyusunu bekliyoruz. Bizi hoş karşılamalarını istiyoruz. Doğalgaz çalışmaları sona erdikten sonra ekiplerimizi hızlı bir şekilde mahallelerimize, sokaklarımıza yönlendireceğiz ve bozulan yerleri tamamen onaracağız. Hem doğalgazımız, hem de bakım onarım çalışmalarımız Arapgir’imize hayırlı olsun.’diye konuştu.

Bakmadan Geçme