• Haberler
  • Siyaset
  • MHP'li Tabaroğulları Eğitime sınırsız destek vereceğiz

MHP'li Tabaroğulları Eğitime sınırsız destek vereceğiz

Hekimhan ilçesi'nde cumhur ittifakının MHP'li adayı Memet Tabaroğulları, 31 Mart yerel seçimlerinde Hekimhan'nın alacağı kararla geleceğine yön vereceğini ifade ederken, 'Ayırmadan, ayrışmadan canla başla hizmet edeceğiz.

Hekimhan ilçesi’nde cumhur ittifakının  MHP’li adayı Memet Tabaroğulları, 31 Mart yerel seçimlerinde Hekimhan’nın alacağı kararla geleceğine yön vereceğini ifade ederken, “Ayırmadan, ayrışmadan canla başla hizmet edeceğiz. Hekimhan’da eğitime sınırsız destek vereceğiz” dedi.
 
Hekimhan ilçesi’ni diğer ilçelerden ayıran en önemli özelliğinin eğitim konusundaki hassasiyeti ve okuma yazma oranının yüksekliği olduğuna dikkat çeken MHP’li Tabaroğulları, Hekimhan Eğitim Vakfı’nı kuracaklarını  belirterek, “ Eğitim konusu Hekimhan için çok önemli. Biz eğitim konusunda sınırsız ve tam destek vereceğiz. İlçede sınavlara hazırlık merkezi kuracağız. Üniversite kazanan ve okuyan öğrencilerimize herhangi bir şart ortaya koymaksızın burs vereceğiz.  Bu ülke ve Hekimhan’ımız okumuş insanlarımızın omuzlarında büyüyecek çağdaş ve modern yaşama kavuşacaktır. Bugün Hekimhan ilçemiz bu konuda çok önemli bir potansiyele sahiptir. Hekimhan’nın yetiştirdiği bir çok insanımız devletin en önemli makamlarında görev  almaktadır. Bu bizim gururumuzdur. “dedi.
 
“İNSANLARIN MUTLU YAŞAYAYACAĞI HEKİMHAN”
Cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan Belediye Başkan  adayı Memet Tabaroğulları, Hekimhan’nın hakettiği hizmetleri alacağını ve  insanların mutlu yaşadığı bir Hekimhan’ı inşaa edeceklerini vurguladı.
 
Malatya’nın geleceği umutla bakan ve gelişim sürecini  “il” olma  hedefi ile şekillendirmeyi arzuralayan Hekimhan’da önemli projeleri hayata geçireceklerini kaydeden, Tabaroğulları, “ Hekimhan’a ayırmadan ayrışmadan canla başla hizmet edeceğiz. Önemli projeleri hayata geçirip 100 bin nüfusa göre Hekimhan’ı planlayacağız. İnsanların mutlu yaşayacağı bir Hekimhan’ı inşaa edeceğiz.” Dedi.
MHP’li Tabaroğulları, hafta sonunda da ilçe merkezinde esnaflarla biraya gelirken, Kurşunlu’da coşkulu ve kalabalık toplantılar gerçekleştirdi.

Bakmadan Geçme