MHP'li Tabaroğulları, Hekimhan'ı Projelerimizle İhya Edeceğiz

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Hekimhan İlçesi'ndeki çalışmalarını yoğunlaştıran cumhur ittifakının MHP'li Hekimhan belediye başkan adayı Mehmet Tabaroğulları, cumhur ittifakının organize ettiği toplantıda hemşerileri ile bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Hekimhan İlçesi’ndeki çalışmalarını yoğunlaştıran cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan belediye başkan adayı Mehmet Tabaroğulları, cumhur ittifakının organize ettiği toplantıda hemşerileri ile bir araya geldi. Tabaroğulları, ” Hekimhan’ı projelerimizle ihya edeceğiz” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI HEKİMHAN’DA ZAFERE HAZIRLANIYOR”
Hekimhan’ının MHP ve Ak Parti ilçe teşkilatları tarafından organize edilen “Hekimhan’lalar Buluşması” Malatya merkezdeki bir düğün salonunda gerçekleşti. Yoğun ilgi gören toplantıda ilk konuşmayı yapan MHP Hekimhan  İlçe Başkanı Yılmaz Ekici, Hekimhan’nın bu kez hizmeti tercih edeceğine inandığını ifade ederek,” Cumhur ittifakı Hekimhan’da zafere hazırlanıyor. Daha önce yaptığımız hatalarla kazanabileceğimiz seçimleri kaybettik. Bu kez gerçekten güçlü, dürüst  ve projeleri ile özlenen Hekimhan’ı inşa edecek bir  adayla sahadayız. Sayın Memet Tabaroğulları, devlet tecrübesi bilgi ve birikimi ile Hekimhan’ı ayağa kaldıracaktır.” şeklinde konuştu.
Ak Parti Hekimhan İlçe Başkanı Salim Akyüz ise seçim sürecini büyük bir heyecan ve coşkuyla sürdürdüklerine dikkat çekerek, ” Hekimhan 31 Mart tarihinden sonra cumhur ittifakının hizmetleri ile tanışacak. Ben inanıyorum ki Malatya Büyükşehir’de adayımız Samı Er ile Hekimhan Belediye Başkanlığını kazanacağına canı gönülden inandığımız sayın Memet Tabaroğulları, birbirleriyle omuz omuza vererek hem Malatya’yı hem Hekimhan’ı kalkındıracaklar. Ben inanıyorum, Memet Tabaroğulları Hekimhan’a yakışacak bir başkan olacak” dedi.

“HEKİMHAN’I PROJELERİMİZLE İHYA EDECEĞİZ”
Hekimhan’lılar Buluşması’nda cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları ise “ Bu hava şartlarına rağmen hemşerilerimin salonu doldurması ve bizleri yalnız bırakmaması benim için çok değerli. Bu 31 mart günü Hekimhan’nın vereceği kararı da çok net bir şekilde yansıtmaktadır” şeklinde başladığı konuşmasında,” Hekimhan’ı projelerimizle ihya edeceğiz” dedi.
Toplantıya katılanlara önemli projelerle ilgili bilgiler veren Tabaroğulları,” Yeraltı ve yer üstünde önemli bir potansiyele sahip Hekimhan ne yazık ki hak etmediği şekilde geri kalmış ve yaşam standartları arzu edilen noktaya gelememiştir. Hekimhan halkı bu durumdan memnun değil. Biz 40’ın üzerindeki yeni projelerimizle birlikte Hekimhan’ı 100 nüfusa göre planlayacağız. Eğitime sınırsız destek vereceğiz ve geleceğin teminatı olan gençlerimizin eğitimi  bizim önceliğimiz olacak. Ayrıca gençlerimizin kaliteli zaman geçireceği mekanlar ve sportif alanlar oluşturacağız. Emeklilere sanatsal faaliyetlerde de bulunabilecekleri merkezler kuracağız. Kadınlarımızı destekleyeceğiz. Hekimhanr’ı projelerimizle ihya edeceğiz. Bu kardeşinize güvenin, sahip çıkıp destek verin. Zorlukları birlikte aşacağız.” şeklinde konuştu..

Hekimhan’lıların yoğun katılımda bulundukları  toplantı yemek ikramı ile sona erdi.

Bakmadan Geçme