• Haberler
  • Genel
  • Muhtar Adayı Tülin Tosun Seçim Bürosunu Açtı

Muhtar Adayı Tülin Tosun Seçim Bürosunu Açtı

Battalgazi İlçesi Büyük Mustafa Paşa Mahallesi Muhtar Adayı Tülin Tosun, seçim irtibat bürosunu açtı.

Battalgazi İlçesi Büyük Mustafa Paşa Mahallesi Muhtar Adayı Tülin Tosun, seçim irtibat bürosunu açtı. 

Seçim bürosunu açarak azalarıyla birlikte tanıtım gerçekleştiren Muhtar adayı Tülin Tosun, hizmet için yola çıktığını söyledi.
Büyük Mustafa Paşa Mahallesi. Halep Caddesi No: 151/A adresinde açılan Muhtarlık seçim irtibat bürosunun açılış programına, Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar, Genç Parti Malatya İl Başkanı Ahmet Turan Yalçın, Anadolu Basın Birliği Genel Başkan vekili Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Büyük Birlik Partisi MDK Üyesi Ercan Altınkaya,MİSK Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı 28. Dönem MHP milletvekili adayı Ozan Güler, Anadolu Gazeteciler Platformu Genel Başkan Yardımcısı ve Doğu Anadolu Bölge Başkanı Kazim Erayabakan,Yeşilyurt ve Battalgazi ilçe muhtar adayları, ile davetliler ve çok sayıda Büyük Mustafa Paşa Mahallesi sakini katıldı.

Azalarının da hazır bulunduğu programda; muhtar adayı  Tülin Tosun gelen katılımcılarla yakından ilgilendi.Tosun Ailesi ve sevenlerin katılımı gösterdiği program; oldukça verimli geçti. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Muhtar Adayı TülinTosun," Çok güzel bir program oldu Daha da güzel olacaktı.Bu güzel ve özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak destek olan herkese teşekkür ederim" dedi.
Açılış Konuşmasını Yapan Muhtar Adayı Tülin Tosun. Hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum. Muhutarlık Seçim büromuzun açılışını hazırlandığımız bugün, beni yalnız bırakmayan olan sizleri, ağırlamaktan memnuniyet duyuyorum.
Ülkemiz 6 Şubat’ta çok büyük bir afet yaşadı. Öncelikle yitirdiğimiz canlarımız için, Rabbimden rahmet niyaz ediyorum ve depremzedelerimiz başta olmak üzere, tüm ülkemize, geçmiş olsun diyorum.
Depremi, tüm şiddetiyle yaşayan, kardeşlerimiz var aramızda. Allah bir daha, böyle afetler yaşatmasın. Devlet millet elbirliği ile zor günleri aşıyor olsak da, acısı hep içimizde kalacak. Rabbim devletimize ve milletimize zeval vermesin ifadelerini kullandı.
Kurdele kesiminin ardından Ayrıca açılışa katılanlara çiğ köfte ve kurabiye ikramı yapıldı.

Bakmadan Geçme