Şehitler İçin Hatim Programı Düzenlendi

Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği öncülüğünde 31 Aralık 2023 tarihinde şehitler için Kur'an-ı Kerim ve Hatim programı düzenlendi.

Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği öncülüğünde 31 Aralık 2023 tarihinde şehitler için Kur'an-ı Kerim ve Hatim programı düzenlendi.

Koyunoğlu Parkı içerisinde bulunan dernek konteynerinde Muhlis Efendi Kız Kur'an Kursu Hocası Saadet Çoban ile öğrencilerinin katkılarıyla düzenlenen programa, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esin Tanrıverdi ile yönetim kurulu üyeleri, Yeniden Refah Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Deniz Zeren ile yönetim kurulu üyeleri, Yedi Hilal ve Mihra Derneği Temsilcisi Kuran Hafızı Songül Doğan ve üyeleri ile Şehit Celal Tekedere ile şehit Semih Özbey'in annesi ve dernek üyeleri katıldı.

Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ayşe Alpaslan, düzenlenen programda yaptığı konuşmada, “Ülkemizin birliği, şehitlerimize, Filistin'de katledilen din kardeşlerimiz ve deprem şehitleri için Kur'an-ı Kerim ve Hatimi Şerif Programı düzenledik. Düzenlediğimiz programa katılım sağlayarak bizleri yalnız bırakmayan ve onurlandıran AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esin Tanrıverdi ile yönetim kurulu üyelerine, Yeniden Refah Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Deniz Zeren ile yönetim kurulu üyelerine, Yedi Hilal ve Mihra Derneği Temsilcisi Kuran Hafızı Songül Doğan ve üyeleri ile Şehit Celal Tekedere ile şehit Semih Özbey'in annelerine ve Muhlis Efendi Kız Kur'an Kursu Hocası Saadet Çoban ile öğrencilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Sağ olsun, var olsunlar. Allah ülkemizin, devletimizin ve milletimizin birliğimizi daim eylesin.” dedi. 

Bakmadan Geçme