TDP'den Malatya Çıkartması

Geçtiğimiz ay Malatya ziyareti gerçekleştiren Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den sonra Genel Başkan yardımcılarından Malatya çıkartması gerçekleşiyor.

Geçtiğimiz ay Malatya ziyareti gerçekleştiren Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’den sonra Genel Başkan yardımcılarından Malatya çıkartması gerçekleşiyor.
TDP Malatya İl Başkanı Ali Karakuş’un verdiği bilgilere göre, 16.12.2022 (Yarın)  Teşkilat Başkanı ve Genel Sekreter Teoman Mutlu, Kadın Politikaları Başkanı Kader Yiğit, Genel Sayman Esra Çiftçi  bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Malatya’ya gelecek.
Yoğun bir proğram gerçekleştirecek olan heyet, 12.45’de partli il binasında basın toplantısı gerçekleştirecek. Pancar Koop, Ticaret Borsası ve Ticaret Sanayi Odasına ziyaretler gerçekleştirecek olan heyet, esnaf gezisinde de bulunacaklar.
TDP Malatya İl Başkanı Ali Karakuş, “ Genel Başkanımızın ilimiz ziyaretleri  çok olumlu geçmiş, hemen hemen her kesimden güzel tepkiler almıştık. Yarında Genel Başkan yardımcılarımızı ilimizde ağırlayacağız. Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün ilimize göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz. Yarın Genel Başkan Yardımcılarımız ile 12.45’de il binamızda basın toplantısı gerçekleştireceğiz. Akabinde bir dizi ziyaretlerimiz olacak. Basın toplantımıza ve ziyaret edeceğimiz pancar koop(13.30) da, Ticaret Borsası Ramazan Özcan başkanı (15.oo) de, TSO Malatya Başkanlığını ise saat (16.00) daki proğramlarımıza tüm basın mensupları davetlidir” dedi.

Bakmadan Geçme