• Haberler
  • Siyaset
  • Uğurlu, 40 Projemle Malatya'yı Yeniden İnşa Etmek İçin Varım

Uğurlu, 40 Projemle Malatya'yı Yeniden İnşa Etmek İçin Varım

Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Eczacı Bengül Uğurlu Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği BİMYAD'ı ziyaret etti.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Eczacı Bengül Uğurlu Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği BİMYAD’ı ziyaret etti.  

BİMYAD'ı Ziyaretinde açıklama yapan Başkan Adayı Uğurlu, bu şehrin bir evladı olarak, 6 Şubat depremlerini iliklerine kadar yaşamış bir depremzede olarak uzun mesailerin sonunda şehrin ihtiyaçlarına yanıt verecek projelerle vatandaşlarımızın oylarına talibim diyerek, ”Malatyalı hemşerilerime diyorum ki tepeden inme adaylara veya siyasetin eskiyen yüzlerine muhtaç değilsiniz.

Bu şehrin bir evladı olarak deprem sonrası yeni ve modern Malatya’yı inşa etmek için desteklerinizi bekliyorum. Deprem sonrası yaşanan nüfus değişimleri sonucu ortaya çıkan alt ve üst yapı ihtiyaçlarını giderecek, yerinde dönüşüm konusunda sunacağımız destekle kimseyi mağdur etmeden yerinizde kalmanızı sağlayacak, sosyal belediyecilik ilkesini her alanda yaşatacak projelerimle sizlerin karşınızdayım” dedi.

2024 Yerel Seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Eczacı Bengül Uğurlu;  seçim çalışmaları Kapsamında Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan ve Genel Başkan Yardımcısı Resul Özbey ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Basın mensuplarımız şehrimiz için önemli işlere imza atığını ifade eden Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Eczacı Bengül Uğurlu 6 Şubat Depreminde basın mensuplarımızın evleri ve iş yerleri yıkıldı, Malatya’mız ve kamuoyunu aydınlatmaya devam ediyorlar, Basın konteynerde mesleğini, sürdüren, Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan ve üyelerini tebrik ediyorum başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.

Hayırlı olsun temennisinde bulunan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD)  Genel Başkanı Selim Apohan 2024 Yerel seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Eczacı Bengül Uğurlu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Malatyamızın sorun ve sıkıntılarını biliyor başarılar diliyorum şeklinde konuştu. 
 

Haber Merkezi

Bakmadan Geçme