Yazıcı'dan Malatya'daki Ailelere Ziyaret

Malatya Valisi Ersin Yazıcı'nın Eşi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyet, Battalgazi ilçesinde ikamet eden ailelerin evlerine konuk oldu.

Malatya Valisi Ersin Yazıcı'nın Eşi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyet, Battalgazi ilçesinde ikamet eden ailelerin evlerine konuk oldu. 
Ziyaretleri kapsamında Hanımefendi Yazıcı’ya; 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Tuncay Altuğ’un eşi Ayşe Altuğ, Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar’ın eşi Esma Savar, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ın eşi Feray Çankal, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar ve Sosyal Yardımlaşma İl Müdürü Bülent Hancı eşlik etti.
Ziyaretleri esnasında Hanımefendi, ailelerle bir süre sohbet ederek, onların sorun ve taleplerini dinledi. Sosyal devlet olmanın önemine değinen Hanımefendi Yazıcı “Halka hizmeti esas biliyoruz. Sizlerin ihtiyaç ve taleplerinizin imkânlar doğrultusunda karşılanması, sorunlarınızın çözülmesi bizim için büyük önem arz ediyor. Bizlerin görevi vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek hasbihal etmek, onları dinlemek, ihtiyacı olan vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve devletimizin şefkatli elinin her zaman yanlarında olduğunu onlara hissettirmektir.” dedi.     
Devletin desteğini yanında hisseden aileler ise; Hanımefendiye ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür etmelerinin ardından   fotoğraf çekimiyle ziyaretler son buldu.

Bakmadan Geçme