Yeni ve Daha Güçlü Bir Yeşilyurt İçin BİZ HAZIRIZ!

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan , yeni ve daha güçlü bir Yeşilyurt için BİZ HAZIRIZ dedi.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan , yeni ve daha güçlü bir Yeşilyurt için BİZ HAZIRIZ dedi.  
Başkan Adayı Murat Aslan Yeşilyurt yeniden yapılanmayla eskisinden daha iyi olacak.  Depremde ev ve iş yerleri yıkılan vatandaşlarımızı mağdur etmeden ve hiçbir hak kaybına uğratmadan, insanımızı ekonomik olarak yormayacak sabit taksitlerle, belediye kontrolünde ve  güvencesinde, geliştirmiş olduğumuz katılım modeli ile Yeşilyurt'ta  yerinde dönüşüm sistemini tamamlayacağız. Şehrin bir bölgede sıkışıp büyümeyi ve gelişmeyi engelleyen tek merkezli kent yapısından çıkartılıp  çok merkezli kent yapısına dönüşmesi için  projelerimiz  ve  çalışmalarımız hazır.   Yapacağımız Projelerle Yeşilyurt İlçemiz sınırlarında Yeni bir Kent merkezi oluşturularak kentin büyümesi, gelişmesi ve trafik yoğunluğundan kurtulması sağlanmış olacaktır.
Murat Aslan, Yeşilyurt hasta değil yıkık, tedaviye değil yeniden inşa olması gerekir. Söz veriyoruz seçildiğimizin 2.ci yıldan itibaren insanlarımız evlerine  ve  iş  yerlerine kavuşmaya başlayacaklar. Biz sadece gece  gündüz  demeden Yeşilyurt'un  ve  belediyemizin  tüm  paydaşlarıyla Yeşilyurt'u   daha  modern  ve  daha  yaşanılabilir bir halde yeniden o eski  kadim Yeşilyurt mazisine ve günlerine döndüreceğiz.  
18 Mart Çanakkale Zaferinin Yıl Dönümünde Malatya Şehitliğini ziyaret eden Murat Aslan, vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi kabirleri başında dualar ederek andık. Sizlere minnettarız. Mekânları cennet, makamlari ali olsun  inşallah dedi.

Bakmadan Geçme