AK Parti'nin milletvekili aday listesi

AK Parti'nin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı. 

AK Parti'nin milletvekili aday listesi POLİTİKA

ANKARA  - AK Parti'nin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı. 

 Listeye göre aday gösterilen milletvekilleri ile aday gösterildikleri iller şöyle: 

ADANA 

JÜLİDE SARIEROĞLU 
TAMER DAĞLI 
MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ 
AHMET ZENBİLCİ 
ABDULLAH DOĞRU 
SEVİL CAN 
MUHAMMED AKSOY 
SAMİR ALTUNKAYNAK 
RAMAZAN ÇIRAK 
EROL KAHRAMAN 
REŞAN ARLIER 
NECİP FAZIL CENGİL 
MEHMET GAZİOĞLU 
MUHAMMED ZEKİ AÇ 
ZEKERİYE YILDIZOĞLU 

ADIYAMAN 

AHMET AYDIN 
İBRAHİM HALİL FIRAT 
MUHAMMED FATİH TOPRAK 
YAKUP TAŞ 
ABDULAZİZ ASLAN 

AFYONKARAHİSAR 

VEYSEL EROĞLU 
ALİ ÖZKAYA 
İBRAHİM YURDUNUSEVEN 
RASİME KIPIRTI FEDAKAR 
MEHMET ZEYBEK 
İBRAHİM ÜNLÜER 

AĞRI 

EKREM ÇELEBİ 
ABBAS AYDIN 
DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN 
ERHAN TENEKECİ 

AKSARAY 

İLKNUR İNCEÖZ 
CENGİZ AYDOĞDU 
MUSTAFA SERDENGEÇTİ 
MUHAMMED AKTAŞ 

AMASYA 

MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL 
HASAN ÇİLEZ 
ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK 

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE 

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ 
FATİH ŞAHİN 
YALÇIN AKDOĞAN 
ALİ İHSAN ARSLAN 
MURAT YILDIRIM 
FATMA ÖNCÜ 
FAHRİ USTA 
GÖKÇER DOĞAN 
FEVZİ AYDIN 
BÜŞRA SOYLU 
MUAMMER CEMALOĞLU 
ELİF RABİA TOPTANCI 
ADİL CAN YILDIRIM 

ANKARA İKİNCİ BÖLGE 

MUSTAFA DESTİCİ 
LÜTFİYE SELVA ÇAM 
EMRULLAH İŞLER 
ORHAN YEGİN 
ARİFE POLAT DÜZGÜN 
ZEYNEP YILDIZ 
AHMET FETHAN BAYKOÇ 
ENES ŞİŞMAN 
MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN 
İBRAHİM ENES DURUAY 
ONUR ALP BAŞAYAR 

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE 

MEHMET NACİ BOSTANCI 
ASUMAN ERDOĞAN 
NEVZAT CEYLAN 
BARIŞ AYDIN 
HACI TURAN 
MERYEM GÖKA 
TUNA KOÇ 
KURTCAN ÇELEBİ 
SERHAT BAYAR 
DİLARA TABAK 
MEHMET GÜNDOĞDU 
MÜCAHİT EFE 

ANTALYA 

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU 
MUSTAFA KÖSE 
SENA NUR ÇELİK 
İBRAHİM AYDIN 
ATAY USLU 
KEMAL ÇELİK 
GÜLÇİN ÖZBOZ 
SEYİT EMRE GÖYÜK 
ERCAN MEKTEPLİOĞLU 
MUSTAFA ERKAN 
HASAN HÜSEYİN CENGİZ 
ESMA BALABAN KARACAN 
HASAN DEMİR 
ÖMER AKBAŞ 
CANBEY ÇETİN 
HASAN KEREM ÜNSAL 

ARDAHAN 

ORHAN ATALAY 
HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU 

ARTVİN 

ERTUNÇ ERKAN BALTA 
MUZAFFER ÇORBACI 

AYDIN 

MUSTAFA SAVAŞ 
BEKİR KUVVET ERİM 
METİN YAVUZ 
RIZA POSACI 
ERSİN ESENLİK 
AHMET TARIK SARI 
SEDA KANAT 
YASEMİ SARIÇİÇEK 

BALIKESİR 

ADİL ÇELİK 
BELGİN UYGUR 
YAVUZ SUBAŞI 
MUSTAFA CANBEY 
PAKİZE MUTLU AYDEMİR 
ÖMER ALAN 
OSMAN BILDIR 
ZEYNEP DENİZ 
ENCAN AYDOĞDU 

BARTIN 

YILMAZ TUNÇ 
YAŞAR ARSLAN 

BATMAN 

ZİVER ÖZDEMİR 
MURAT GÜNEŞTEKİN 
MEHMET ŞAT 
MURAT ÇİÇEK 
AYLA IŞIK 

BAYBURT 

FETANİ BATTAL 

BİLECİK 

SELİM YAĞCI 
HALİL ELDEMİR 

BİNGÖL 

CEVDET YILMAZ 
FEYZİ BERDİBEK 
ZEKİ KORKUTATA 

BİTLİS 

CEMAL TAŞAR 
VAHİT KİLER 
FEVZİ TAŞDEMİR 

BOLU 

ARZU AYDIN 
FEHMİ KÜPÇÜ 
METİN VURAL 

BURDUR 

BAYRAM ÖZÇELİK 
YASİN UĞUR 
EMİNE AKTAŞ 

BURSA BİRİNCİ BÖLGE 

HAKAN ÇAVUŞOĞLU 
MUSTAFA ESGİN 
REFİK ÖZEN 
EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 
AHMET KILIÇ 
GÜLTEN KAPICIOĞLU 
SADETTİN CANGÜL 
ARİF ÇELENK 
MUHAMMED ERDOĞAN 
ARİF BEKİR DANGAÇ 

BURSA İKİNCİ BÖLGE 

EFKAN ALA 
OSMAN MESTEN 
VİLDAN YILMAZ GÜREL 
ZAFER IŞIK 
MUHAMMET MÜFİT AYDIN 
ATİLLA ÖDÜNÇ 
AHMET YELİS 
SELDA MERİÇ 
BURCU YARAN 
İSMAİL ÖZKAN 

ÇANAKKALE 

BÜLENT TURAN 
JÜLİDE İSKENDEROĞLU 
FURKAN SEZER 
FIRAT AKGÜN 

ÇANKIRI 

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU 
SALİM ÇİVİTCİOĞLU 

ÇORUM 

AHMET SAMİ CEYLAN 
OĞUZHAN KAYA 
EROL KAVUNCU 
SERAP YILDIRIM 

DENİZLİ 

CAHİT ÖZKAN 
ŞAHİN TİN 
AHMET YILDIZ 
NİLGÜN ÖK 
HASAN OYMAK 
MUSTAFA SEMERCİ 
DİLEK ÇEVİK 
ADEM KAYAR 

DİYARBAKIR 

MEHMET MEHDİ EKER 
EBUBEKİR BAL 
OYA ERONAT 
MEHMET EMİN YILMAZ 
ERDAL ATİK 
ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR 
REMZİ ÇAYIR 
FEHMİ KARDEŞOĞLU 
MUHAMMED AHMET MAHSUM MELİKOĞLU 
EMRE YAZICIOĞLU 
NEZİHE KENT 
MUSTAFA GÜLEKEN 

DÜZCE 

FAHRİ ÇAKIR 
AYŞE KEŞİR 
NUMAN ÇABUK 

EDİRNE 

FATMA AKSAL 
İLYAS AKMEŞE 
ERDEM GÜYÜMGÜLER 
BURAK CAMBAZ 

ELAZIĞ 

METİN BULUT 
SERMİN BALIK 
ZÜLFÜ TOLGA AĞAR 
ZÜLFÜ DEMİRBAĞ 
ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI 

ERZİNCAN 

SÜLEYMAN KARAMAN 
BURHAN ÇAKIR 

ERZURUM 

RECEP AKDAĞ 
ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU 
SELAMİ ALTINOK 
İBRAHİM AYDEMİR 
ZAFER TARİKDAROĞLU 
FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK 

ESKİŞEHİR 

NABİ AVCI 
HARUN KARACAN 
EMİNE NUR GÜNAY 
MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ 
AHMET NAMIK AKDOĞAN 
NURETTİN KABA 
SERHAT TUNÇ 

GAZİANTEP 

ABDULHAMİT GÜL 
AHMET UZER 
MEHMET ERDOĞAN 
ABDULLAH NEJAT KOÇER 
DERYA BAKBAK 
ALİ ŞAHİN 
MÜSLÜM YÜKSEL 
MEHMET SAİT KİRAZOĞLU 
YAŞAR ATILGAN 
SERPİL KAVRAK 
İHSAN KAYA 
HATİCE MERVE TATAR 
MUHAMMED MELAZ AKTOĞ 
MAHMUT BURAK KIZILELMA 

GİRESUN 

CEMAL ÖZTÜRK 
KADİR AYDIN 
SABRİ ÖZTÜRK 
SERDAR DEMİRKAN 

GÜMÜŞHANE 

HACI OSMAN AKGÜL 
CİHAN PEKTAŞ 

HAKKARİ 

HUSRET DİNÇ 
ABDULMECİT TARHAN 
NURETTİN FIRAT 

HATAY 

HACI BAYRAM TÜRKOĞLU 
HÜSEYİN YAYMAN 
ABDULKADİR ÖZEL 
HÜSEYİN ŞANVERDİ 
SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK 
ABDÜLKERİM GÜVEN 
KUDRET ARTAN 
MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ 
CEMİLE TUNA 
ECRİN NAZLI İNAN 
OSMAN UZAN 

IĞDIR 

AHMET TUTULMAZ 
HASAN GÜNEŞ 

ISPARTA 

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ 
RECEP ÖZEL 
MEHMET UĞUR GÖKGÖZ 
AYŞE NUR AKBAY 

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE 

BERAT ALBAYRAK 
NURETTİN CANİKLİ 
MUSTAFA ATAŞ 
EROL KAYA 
VEDAT DEMİRÖZ 
RAVZA KAVAKCI KAN 
OSMAN BOYRAZ 
İSMET UÇMA 
MİHRİMAH BELMA SATIR 
AHMET BERAT ÇONKAR 
HULUSİ ŞENTÜRK 
MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT 
EYÜP ÖZSOY 
SERKAN BAYRAM 
FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN 
ŞEYMA DÖĞÜCÜ 
AZMİ EKİNCİ 
HURŞİT YILDIRIM 
ALİ SEVİNÇ 
TUĞBA ERCAN 
SABRİ BALAMAN 
ESMA ERSİN 
MUSTAFA MİCAN 
AHMET ÖZDİNÇ 
İBRAHİM İLCİ 
SEMANUR KOÇAL 
RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ 
FİDAN ERDOĞAN AVŞAR 
FEYZULLAH TUNA 
FUAT KİNSİZ 
AHMET AYHAN KAYAOĞLU 
SİNEM DEMİR 
MUHAMMET ALİ KUMRU 
LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU 
OKTAY TAN 

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE 

SÜLEYMAN SOYLU 
FATMA BETÜL SAYAN KAYA 
VOLKAN BOZKIR 
ABDULLAH GÜLER 
HASAN TURAN 
SERAP YAŞAR 
AZİZ BABUŞCU 
ŞİRİN ÜNAL 
CANAN KALSIN 
AHMET HAMDİ ÇAMLI 
MARKAR ESEYAN 
MUSTAFA DEMİR 
İFFET POLAT 
İBRAHİM YASİN KIRICI 
SALİH ÇAKIR 
AYŞE BÖHÜRLER 
SUNA TARHAN 
AHMET HAMDİ GÖRK 
HACI MEHMET BAYKURT 
MUSTAFA ARABUL 
BEYZA SINDIRAÇ 
SERKAN HASER 
AHMET YILDIZ 
EMİNE ÇAKIR 
HAMZA KULAKSIZ 
SEVDE SENA DAĞLI 
ENES KAŞKAŞ 
HALİL POYRAZ 

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE 

NUMAN KURTULMUŞ 
MEHMET MUŞ 
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ 
MEHMET DOĞAN KUBAT 
TÜLAY KAYNARCA 
HALİS DALKILIÇ 
EMİNE SARE AYDIN YILMAZ 
NEVZAT ŞATIROĞLU 
ZAFER SIRAKAYA 
RÜMEYSA KADAK 
AHMET MÜCAHİT ARINÇ 
MUSTAFA YENEROĞLU 
ERKAN KANDEMİR 
ŞAMİL AYRIM 
ALEV DEDEGİL 
YILDIZ SEFERİNOĞLU 
ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET 
MÜRTEZA ZENGİN 
AYHAN OĞAN 
HAŞİM TAŞKIRAN 
RUKEN KİLERCİ 
RASİM ERDOĞMUŞ 
HATİCE BOZDAĞ 
MEHMET UMUR 
OYA EREN 
BÜLENT DURGUN 
ZEHRA ERCAN 
ALİ ÇEZİK 
HASENE ÇAPAR 
SEDAT SAYIMOĞLU 
CAHİT KESKİN 
SİNAN KARŞIYAKA 
HAYRİYE KUZU 
MEHMET EMİN AŞIKKUTLU 
MÜNİR EREN 

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE 

BİNALİ YILDIRIM 
MAHMUT ATİLLA KAYA 
CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI 
CEMAL BEKLE 
BİLAL DOĞAN 
EMRE CEMİL AYVALI 
TEMEL YILDIRIM 
AHMET GÜRHAN 
GÖZDE KESKİN 
FATİH REHA YAVUZER KAM 
KORAY BATTAL 
MUHABBET GÜNERİ 
AHMET UĞUR BARAN 
HALİL CÜNEYT AÇIL 

İZMİR İKİNCİ BÖLGE 

HAMZA DAĞ 
FEHMİ ALPAY ÖZALAN 
NECİP NASIR 
YAŞAR KIRKPINAR 
MELEK EROĞLU 
NECİP FAZIL KURT 
ADİL YÜKSEL 
ERDEM ÖKSÜZ 
GERÇEK TEKİN 
MUSA ÇEVİK 
SALİHA BOZKURT 
AHMET NUMAN ARICI 
FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT 
ENDER DOĞAN 

KAHRAMANMARAŞ 

MAHİR ÜNAL 
AHMET ÖZDEMİR 
CELALETTİN GÜVENÇ 
İMRAN KILIÇ 
MEHMET CİHAT SEZAL 
HABİBE ÖÇAL 
TÜRK İSLAM KARAKOÇ 
MEHMET İLKER ÇİTİL 

KARABÜK 

CUMHUR ÜNAL 
NİYAZİ GÜNEŞ 
TUĞBA YEĞİN 

KARAMAN 

RECEP ŞEKER 
SELMAN OĞUZHAN ESER 
HÜSEYİN MUTLU 

KARS 

AHMET ARSLAN 
YUNUS KILIÇ 
ABDULFETAH ÇETİNKAYA 

KASTAMONU 

HAKKI KÖYLÜ 
METİN ÇELİK 
MURAT DEMİR 

KAYSERİ 

MEHMET ÖZHASEKİ 
MUSTAFA ELİTAŞ 
TANER YILDIZ 
İSMAİL EMRAH KARAYEL 
İSMAİL TAMER 
HÜLYA NERGİS 
SAMİ DEDEOĞLU 
ALİ SARAÇOĞLU 
TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK 
ALİ EKŞİ 

KIRIKKALE 

RAMAZAN CAN 
BAYRAM SALİM BOZDEMİR 
MUSTAFA ARSLAN 

KIRKLARELİ 

SELAHATTİN MİNSOLMAZ 
VOLKAN GÖÇ 
KADRİYE TOKAT 

KIRŞEHİR 

MUSTAFA KENDİRLİ 
NECMETTİN ERKAN 

KİLİS 

MUSTAFA HİLMİ DÜLGER 
AHMET SALİH DAL 

KOCAELİ 

FİKRİ IŞIK 
İLYAS ŞEKER 
RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU 
MEHMET AKİF YILMAZ 
SAMİ ÇAKIR 
CEMİL YAMAN 
EMİNE ZEYBEK 
HAKAN HÖBEK 
UFUK EKİNCİ 
OSMAN TÜFEKÇİ 
ELİFNUR BAYRAM 
ENVER ZENGİN 
HAYRETTİN DENİZ 

KONYA 

AHMET SORGUN 
TAHİR AKYÜREK 
ORHAN ERDEM 
LEYLA ŞAHİN USTA 
ZİYA ALTUNYALDIZ 
HACI AHMET ÖZDEMİR 
GÜLAY SAMANCI 
ABDULLAH AĞRALI 
SELMAN ÖZBOYACI 
HALİL ETYEMEZ 
ALİ SÜRÜCÜ 
MEHMET AKİF YILMAZ 
ZERRİN ÖZEL 
OSMAN SEÇGİN 
MUHAMMED ZEREN 

KÜTAHYA 

AHMET TAN 
İSHAK GAZEL 
CEYDA ÇETİN ERENLER 
MUSTAFA ÖZBEY 
MEHMET KAYMAZ 

MALATYA 

BÜLENT TÜFENKCİ 
ÖZNUR ÇALIK 
AHMET ÇAKIR 
HAKAN KAHTALI 
SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN 
VAHİT ATALAN 


MANİSA 

MURAT BAYBATUR 
UĞUR AYDEMİR 
İSMAİL BİLEN 
SEMRA KAPLAN KIVIRCIK 
MEHMET ALİ ÖZKAN 
GÜZİDE İÇEN KASAP 
OZAN ERDEM 
MEHMET SENCER TÜRKMEN 
SAMED ZENGİNOĞLU 
SERKAN EREN 

MARDİN 

ŞEHMUZ DİNÇER 
CENGİZ DEMİRKAYA 
VEYSİ ŞAHİN 
AHMET MUNİP YILDIZOĞLU 
İBRAHİM KÖSEN 
AHMET KAYA 

MERSİN 

LÜTFİ ELVAN 
ALİ CUMHUR TAŞKIN 
ZEYNEP GÜL YILMAZ 
HACI ÖZKAN 
BİLAL ÖZKAN 
ALİ KESER 
ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR 
ORHAN KEMAL YÜKSEL 
GÜLLÜ CAN 
MEHMET SAİT KAYAN 
M. NACİ DURMAZ 
RABİA NUR ŞENLİK 
MUHAMMED EMİN ERDEN 

MUĞLA 

MEHMET YAVUZ DEMİR 
YELDA EROL GÖKCAN 
MUHİTTİN KAYABAŞ 
HÜSEYİN ZAFER ALKAYA 
EYLEM TAN 
KADİR DAĞLI 
ARİF SERT 

MUŞ 

MEHMET EMİN ŞİMŞEK 
ABDULSELAM ER 
ABDULMECİT CANTEPE 
FİGEN ERGÜL 

NEVŞEHİR 

MUSTAFA AÇIKGÖZ 
YÜCEL MENEKŞE 
EMRE ÇALIŞKAN 

NİĞDE 

YAVUZ ERGUN 
SELİM GÜLTEKİN 
SEDAT ÇAĞLAR 

ORDU 

ŞENEL YEDİYILDIZ 
ERGÜN TAŞCI 
METİN GÜNDOĞDU 
HAMİDE AYDEMİR DEMİR 
SAİT İNAN 
YAVUZ SELİM KIRAN 

OSMANİYE 

MÜCAHİT DURMUŞOĞLU 
İSMAİL KAYA 
ASENA ALACA 
YUSUF MİNGAN 

RİZE 

HAYATİ YAZICI 
OSMAN AŞKIN BAK 
MUHAMMED AVCI 

SAKARYA 

ALİ İHSAN YAVUZ 
RECEP UNCUOĞLU 
KENAN SOFUOĞLU 
ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK 
ALİ İNCİ 
EKREM YÜCE 
LÜTFİ BAYRAKTAR 

SAMSUN 

AHMET DEMİRCAN 
YUSUF ZİYA YILMAZ 
ÇİĞDEM KARAASLAN 
FUAT KÖKTAŞ 
ORHAN KIRCALI 
BEKİR KELEŞ 
ELİF COŞKUN BİLGİN 
CANER GÖKTEPE 
MUHAMMET YASİR OKUDAN 

SİİRT 

OSMAN ÖREN 
SADETTİN SABAZ 
LOKMAN ÖZCAN 

SİNOP 

NAZIM MAVİŞ 
AYHAN ERGÜN 

SİVAS 

İSMET YILMAZ 
MEHMET HABİB SOLUK 
SEMİHA EKİNCİ 
RÜSTEM YÜCE 
YAŞAR SAYAN 

ŞANLIURFA 

AHMET EŞREF FAKIBABA 
MEHMET KASIM GÜLPINAR 
HALİL ÖZCAN 
ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL 
MEHMET ALİ CEVHERİ 
İBRAHİM HALİL YILDIZ 
HALİL ÖZŞAVLI 
AHMET AKAY 
MEHMET FATİH AKSOY 
GÜLER KAMA İZOL 
İBRAHİM TORU 
SEDAT ERTÜRK 
İSMAİL TOSUN 
İBRAHİM AYHAN 

ŞIRNAK 

RİZGİN BİRLİK 
HATİCE ATAN 
MEHMET EMİN DİNDAR 
MAHMUT ÖKTEN 

TEKİRDAĞ 

MUSTAFA ŞENTOP 
MUSTAFA YEL 
ÇİĞDEM KONCAGÜL 
MESTAN ÖZCAN 
KERİM ATALAY 
ABDULLAH ÖĞE 
CEM KARACA 

TOKAT 

YUSUF BEYAZIT 
MUSTAFA ARSLAN 
ÖZLEM ZENGİN 
FATİH AKGÜN 
ADEM DİZER 

TRABZON 

MUHAMMET BALTA 
ADNAN GÜNNAR 
BAHAR AYVAZOĞLU 
SALİH CORA 
VEHBİ KOÇ 
SELÇUK ÇEBİ 

TUNCELİ 

HAKAN ÖZER 
NAZİF YILDIRIM 

UŞAK 

MEHMET ALTAY 
İSMAİL GÜNEŞ 
MERT ŞİŞMAN 

VAN 

OSMAN NURİ GÜLAÇAR 
İRFAN KARTAL 
ABDULAHAT ARVAS 
EBUBEKİR KAÇMAZ 
GÜLŞEN ORHAN 
YILMAZ KILIÇ 
BİLAL EMRE YÖRÜK 
MALİK ÖZBEY 

YALOVA 

AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ 
MELİHA AKYOL 
HASAN ÖZÇELİK 

YOZGAT 

BEKİR BOZDAĞ 
YUSUF BAŞER 
SİBEL YILDIRIM 
İSKENDER MİNAR 

ZONGULDAK 

POLAT TÜRKMEN 
AHMET ÇOLAKOĞLU 
HAMDİ UÇAR 
ZÜLEYHA ARIMAN 
BURHAN ONUK

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom