Başkan Atilla’nın Kurban Bayramı kutlaması

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Kurban Bayramını kutlayarak, barış huzur ve kardeşlik getirmesi temennisinde bulundu.Başkan Menderes Atilla, Kurban Bayramı’nın Türkiye ve İslam alemine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini...

Başkan Atilla’nın Kurban Bayramı kutlaması TÜRKİYE

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Kurban Bayramını kutlayarak, barış huzur ve kardeşlik getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Menderes Atilla, Kurban Bayramı’nın Türkiye ve İslam alemine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dileyerek, "Barış, kardeşlik ve bereketini tüm benliğimizle hissedip yaşamanın huzuruyla bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve dirliğimize hizmet eden özel günlerdir. Millet olarak bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak iyiye ve güzele yönelmeli hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakıp kucaklaşabilmeliyiz” ifadelerini kullandı. İslam aleminin bayramını da kutlayan Başkan Atilla, "Dargınların barıştığı, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bayramları sadece kendimiz, ailemiz ve yakın çevremizle yaşamamalı, yoksullara, öksüz ve yetimlere, engellilere, şehit ailelerine, hastalara ve özellikle ilgiye muhtaç her vatandaşımıza bayramı bayram gibi yaşatmak zorundayız. Bu duygularla tüm milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sevgi, barış ve hoşgörünün hakim olduğu nice bayramlar yaşamamızı diliyorum” şeklinde konuştu.

Ayrıca Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla; İslam coğrafyasında yaşanan zulmün son bulması dileğinde bulundu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom